کارمانیا
مدیران خودرو

همایش متفاوت مشتریان وفادار ام وی ام

همایش متفاوت مشتریان وفادار ام وی ام
شرکت مدیران خودرو با هدف ارج نهادن به اعتماد و وفاداری مشتریان ، اقدام به برگزاری گردهمایی و برنامه تفریحی در مجموعه کارتینگ آزادی برای گروهی از مشتریان محصولات برند MVM نمود.
پنج شنبه هفته گذشته بیش از ۳۰ خانواده از مشتریان خودروهای MVM و همچنین گروهی از خبرنگاران حوزه خودرو در این گردهمایی شرکت کرده و از تفریحات مجموعه کارتینگ آزادی بهره مند شده و خاطره ای بیادماندنی را رقم زدند.
در حاشیه این برنامه کارشناسان واحد ارتباط با مشتری شرکت مدیران خودرو ضمن گفتگو با مشتریان میزان رضایت آنها از محصولات این شرکت را جویا شده و به منظور افزایش رضایت مشتریان وفادار این برند ، نظرات اصلاحی آنها را دریافت نمودند.
شرکت مدیران خودرو طی سال های گذشته توانسته تا تنوع محصولات خود را در بازار بالا ببرد. همچنین ارائه شرایط فروش متنوع برای محصولات باعث شده تا افراد به نسبت زیادی برای خرید به این شرکت مراجعه کنند. در حال حاضر مدیران خودرو بیش از ۲۵۰ هزار دستگاه خودرو به بازار کشور عرضه کرده است و به عنوان یکی از فعالترین خودروسازان بخش خصوصی شناخته می شود.

زمان ارسال پست: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ | ۷:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, رپورتاژ | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.