فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

هشدار به سیتروئن به دلیل تعلیق همکاری با سایپا

هشدار به سیتروئن به دلیل تعلیق همکاری با سایپا

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: با خروج شرکای سایپا از همکاری مشترک، کار تولید برخی محصولات کمی سخت می شود اما؛ با مدیریت مناسب این سختی را نیز طی خواهیم کرد.

محسن جهرودی در گفت وگو با خبرنگار پرشین خودرو، با بیان این مطلب و ضمن تاکید بر این موضوع که مردم نگران خرید و یا تامین قطعات خودروهای سایپا نباشند، گفت: ما ملتی هستیم که در ۴۰ ساله گذشته با تمام نیرنگ های خارجی مواجه شده و همه را تجربه کرده ایم.

وی ادامه داد: ممکن است در شرایط تحریم برای برخی خودروهایی که به صورت CKD در سبد سایپا حضور داشته است، کمی مشکل به وجود آید اما؛ این به معنی تولید نشدن خودرو در مجموعه نیست و ما برای برخی مشکلات احتمالی برنامه خواهیم داشت.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به موضوع تعلیق همکاری سیتروئن و سایپا اشاره کرد و افزود: ما به این شرکت و مدیرانش اعلام کرده ایم رفتار حرفه ای آنها در این مورد را رصد خواهیم کرد زیرا در آینده همکاری خودروسازان ایرانی با شرکای خارجی، مطمئنا مواضع ایشان در زمان سختی و تحریم موثر خواهد بود.

وی تصریح کرد: مذاکرات جدی با سیتروئن ادامه دارد و ایشان باید بدانند که ملت ایران هیچوقت رفتار دیگران را فراموش نخواهد کرد و اگر این رفتار با سطح حرفه ای گری که ما توقع داریم همسان باشد به طور حتم در آینده همکاری های محکم تری را تجربه می کنیم.

جهرودی خاطرنشان کرد: سیتروئن شریک تجاری ما است و تحریمی که امریکا به صورت یک جانبه اعلام کرده است دیگر جهانی و تایید شده توسط سازمان ملل نیست و این یعنی ایشان نمی توانند به همین سادگی از شراکت خود با سایپا صرف نظر کنند.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ابراز امیدواری کرد که در مجموع و با همه مذاکراتی که صورت خواهد گرفت، گروه PSA بهترین تصمیم را برای ادامه همکاری با خودروسازان ایرانی اتخاذ کند.

زمان ارسال پست: ۲۷ تیر ۱۳۹۷ | ۹:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

2 Responses to “هشدار به سیتروئن به دلیل تعلیق همکاری با سایپا”

  1. حسینی گفت:

    در آینده همکاری خودروسازان ایرانی با شرکای خارجی، مطمئنا مواضع ایشان در زمان سختی و تحریم موثر خواهد بود )))) : نمیدونم چرا یاد پژو و غرامت و مدیران لایق و رشوه و … می افتم. البته که تو تحریم های ۴۰ ساله مردم فقیر، فقیرتر شدن و شما پولدارتر

  2. حمیدرضا گفت:

    چهل سال نیرنگ خارجی ها
    خوب شما چرا چهل سال گول خوردید بعدشم وقتی کمبود پیدا میکنید گرون تر به مردم میفروشید شما اصلا ضرر نمی کنید این مصرف کنندست که ضرر میکنه بعدشم اونا خارج بشن چرا مردم رو در برابر شرکت ها قرار میدید این قراردادها رو که مردم ننوشتن شما تنظیم کردید چهل سال وقت داشتید تکنولوژی وارد کنید نکردید دیگه تظاهر نداره

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.