کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

هزینه گزاف فورد برای فراخوانهای ایمنی

هزینه گزاف فورد برای فراخوانهای ایمنی
فورد موتور ۲۹۵ میلیون دلار هزینه برای دو فراخوان ایمنی پیش بینی کرده که سود سه ماهه اول این خودروساز آمریکایی را کمتر خواهد کرد.
این هزینه برای دو فراخوان جداگانه برای مجموعا ۴۴۱ هزار خودرو بوده و در دستورالعمل اخیر فورد که در آن سود ضعیف‌تر برای سه ماهه اول سال ۲۰۱۷ پیش بینی شده، گنجانده شده است.
به گزارش خودرو نویس یکی از این فراخوانها مربوط به مشکل چفت درب خودرو بوده که سال گذشته فاش شد و ۶۴۰ میلیون دلار به سود عملیاتی سه ماهه سوم فورد ضربه زد و این شرکت را ناچار کرد پیش بینی خود از میزان سود ناخالص برای کل سال ۲۰۱۶ را به میزان شش درصد کاهش دهد.
بر اساس گزارش مارکت واچ، هزینه فراخوانها در سه دوره سه ماهه گذشته حدود یک میلیارد دلار به سود فورد لطمه زده و باعث شده این شرکت موفق نشود انتظارات سرمایه گذاران را برآورده کند. دومین خودروساز بزرگ آمریکا انتظار دارد رقم مورد پیش بینی برای سود ناخالص کل سال ۲۰۱۷ به میزان ۱۴ درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته و به ۹ میلیارد دلار برسد.

زمان ارسال پست: ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.