کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

هایما S5 در یک قدمی موفقیت

هایما S5 در یک قدمی موفقیت
شرکت ایران خودرو به تازگی مونتاژ رسمی و با تیراژ بالای هایما S5 توربو را در خراسان آغاز کرده و می خواهد از اوایل دی ماه سال جاری این خودرو را به جاده های کشور بفرستد.

هایما S5 چندی پیش به بازار کشور معرفی شد و ثبت نام آن با پیش پرداخت ۳۷ میلیون تومانی صورت گرفت. برای همین بسیاری احتمال می دهند که قیمت رسمی S5 توربو در محدوده ۷۴ تا ۸۰ میلیون تومان است. این خودرو به عنوان یک کراس اوور کوچکتر از S7 می تواند از سابقه به نسبت خوب برند خود در ایران استفاده کند و در همان ابتدای کار سهم خوبی را از بازار دریافت کند. همچنین با توجه به مشخصات فنی و ابعادی، می تواند در کلاس بدنه و رده قیمتی خود به صرفه تر باشد. در رده قیمتی هایما S5 توربو کراس اوورهایی وجود دارند که از نظر ایمنی در سطح پایینتری هستند و یا در بحث قدرت و کارایی به مراتب ضعیفتر هستند. هایما S5 توربو می تواند به عنوان تنها ۶ ایربگ در میان رقبا معرفی شود. همچنین پشیرانه ۱۶۱ اسب بخار این خودرو اختلافی بیش از ۳۵ اسب بخار را با بسیاری از رقبا دارد. وجود امکاناتی نظیر استارت دکمه ای، دوربین ۳۶۰ درجه، مانیتور فابریک و… باعث می شود که ارزش خرید این خودرو از نگاه مشتری به نسبت برخی کراس اوورهای کوچک دیگر بیشتر باشد.
هایما S5 در یک قدمی موفقیت

زمان ارسال پست: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ | ۲:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.