کارمانیا
مدیران خودرو

هایما S5 به نمایشگاه یزد آمد

هایما S5 به نمایشگاه یزد آمد

شرکت خودروسازی ایران خودرو باز هم از طریق نمایندگان خود در نمایشگاه های محلی حاضر شده است. این شرکت در این چند روزه محصولات خود را به نمایشگاه یزد فرستاده تا در کنار دیگر رقبا قدرت خود را نشان دهد.
هایما S5 توربو برای اولین در نمایشگاه خودرو یزد به نمایش گذاشته شده است و مردم این شهر و استان به نسبت از این محصول استقبال کرده اند. این کراس اوور در رده رقابت با جک S3 و چانگان CS35 حضور دارد و قرار است که از چند هفته آینده با قیمتی کمتر از ۸۰ میلیون تومان به دست مشتریان و ثبت نام کنندگان برسد. پیشرانه این خودرو نسبه به رقبا با توجه به فناوری توربو، بسیار قوی تر است و امکانات ایمنی بیشتری در آن دیده می شود. همچنین امکانات رفاهی آن نسبت به چینی ها دیگر بیشتر است و می تواند نظر بازار را به سمت خود بکشاند. در این دوره از نمایشگاه خودرو یزد شرکت هایی چون آرین موتور پویا، رامک خودرو، کارمانیا، مدیران خودرو و… حضور دارند.

زمان ارسال پست: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ | ۷:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

One Response to “هایما S5 به نمایشگاه یزد آمد”

  1. افتخاری گفت:

    چی شد حالا که نام نویسی برای s5 انجام شد سر قیمت دبه کردن قیمت اعلامی قبلی ۷۳ بود که حتی خود شما تو سایتتون نوشتین سری اولی هارو می خوان ۶۷ بدن ، همش کشک بود؟ حالا شد زیر ۸۰ یعنی ۷۹۹۰۰ !!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.