فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

هائوتاى به غرفه ريگان خودرو رسيد

هائوتاى به غرفه ريگان خودرو رسيد
هائوتاى چين كه برنامه دارد خودروهاى برقى خودرا توسط سيف خودرو به بازار عرضه كند، نسخه بنزينى خودروهاى خود را جهت مونتاژ به دست ريگان خودرو سپرده است. شركت ريگان خودرو به عنوان يكى از حاضرين در سالن ملل نمايشگاه خودرو تهران شناخته مى شود كه به عنوان زيرمجموعه گروه صنعتى كرمان خودرو فعاليت مى كند. پيش از آغاز نمايشگاه اين شركت اعلام كرده بودكه برنامه دارد تا محصولات چانگ فنگ و هائوتاى را به خط توليد خود بياورد اما با آغاز نمايشگاه ثابت شد كه گويا زوتى چين كراس اوور هاى لوكس خود را براى فروش و مونتاژ در اختيار ريگان خودرو قرار داده است. روز گذشته اين شركت كرمانى هائوتاى سانتافه يا همان C9 را با رنگ قرمز در غرفه خود قرار داد. حال بايد منتظر بود و ديد كه بالاخره ريگان خودرو ابتدا كدام خودروى كراس اوور چينى را يه خط توليد خود مى آورد.
باتوجه به شواهد، ريگان خودرو هنوز چانگ فنگ لئوپارد CS10 را به غرفه خود نياورده است اما تصاوير اين كراس اوور چينى چند ماه پيش در سوله ى ريگان خودرو ديده شده بود.

زمان ارسال پست: ۰۸ آذر ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.