کارمانیا
مدیران خودرو

نگرانی بریتانیا از اقدام جی‌ام

نگرانی بریتانیا از اقدام جی‌ام
مقامات بریتانیا با مدیرعامل جنرال موتورز تماس گرفته‌اند و از اقدام این شرکت برای فروش کارخانه‌های اروپایی خود ازجمله کارخانه واکسهال در انگلستان، به پژو-سیتروئن ابراز نگرانی کرده‌اند.
به نقل از رویترز، وزارت کسب و کار بریتانیا اعلام کرد دولت با جنرال موتورز در تماس نزدیک است و از روز سه‌شنبه که جنرال موتورز و پژو-سیتروئن اعلام کردند درحال مذاکره هستند، این مذاکره را به دقت زیر نظر گرفته است. این مذاکره اتحادیه‌های کارگری بریتانیا و اروپا را نگران کرده است که هرگونه توافق احتمالی موجب کاهش مشاغل یا تعطیلی کارخانه‌های زیان‌ده جنرال موتورز خواهد شد. درصورتی که مذاکرات جنرال موتورز و پژو‌-سیتروئن موفقیت‌آمیز باشد، پژو-سیتروئن برای به دست آوردن ۳/ ۱۶ درصد از سهم بازار خودروهای سواری اروپا، برندهای اوپل و واکسهال را خریداری خواهد کرد. لن مک‌کلاسکی، رئیس اتحادیه کارگری بریتانیا، روز چهارشنبه با وزیر کسب و کار این کشور دیدار کرد تا تاثیرات احتمالی این مذاکرات را بر کارخانه‌های واکسهال بررسی کنند.

زمان ارسال پست: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.