گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
نمایش نیسان BladeGlider در جشنواره Goodwood

نمایش نیسان BladeGlider در جشنواره Goodwood
نیسان مدل الکتریکی BladeGlider در جشنواره Goodwood به نمایش گذاشت. این خودرو همانند کانسپت Rimac و استون‌مارتین Vulcan AMR بوده و نمایش آن در پیست معروف hill climb بریتانیا برای طرفداران سوپراسپرت‌ها بسیار جالب توجه است.
Ponz Pandikuthira به عنوان معاون برنامه ریزی محصولات کمپانی نیسان در قاره اروپا گفته است: «نیسان به عنوان پیشگام جنبش تولید خودروهای الکتریکی می‌خواهد که مردم را با تکنولوژی‌های آینده و ناهنجاری‌های هیجان‌انگیز آن آشنا کند و خودروی BladeGlider به خوبی این کار را انجام خواهد داد.»
به گزارش چرخان،خودروی BladeGlider کمبودهای برخی از مدل‌های هم کلاس خود را ندارد و پس از نمایش در موناکو به نمایشگاه Goodwood آمده است. نمونه اولیه نیسان BladeGlider تلاش می‌کند که یک خودروی برقی با کارایی بالا باشد. صندلی‌های آن به صورت ۲+۱ بوده و از این نظر شبیه به McLaren F1 است. نیسان برای BladeGlider از یک پیشرانه الکتریکی ۱۳۰ کیلووات ساعتی استفاده کرده؛ که قدرت BladeGlider را به ۲۶۸ اسب‌بخار رسانده و از آن یک سوپراسپرت کوچک ساخته است. شتاب ۰ تا صد BladeGlider با توجه به وزن ۲۸۷۰ پوندی آن تنها در پنج ثانیه به دست آمده و حداکثر سرعت آن ۱۱۵ مایل در ساعت است.
نمایش نیسان BladeGlider در جشنواره Goodwood

زمان ارسال پست: ۱۷ تیر ۱۳۹۶ | ۵:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.