کارمانیا
مدیران خودرو

نمایش دیدنی کیا سورنتو در صعود از صخره‌ها + ویدیو

نمایش دیدنی کیا سورنتو در صعود از صخره‌ها + ویدیو

ویدئوی بسیار جالبی از صعود خودروی شاسی‌بلند کیا سورنتو مدل ۲۰۱۹ به دروازه جهنم در کنیا منتشر شده است، که توانایی این کراس‌اور را در مسیرهای آف‌رود نشان می‌دهد.
ممکن است مسیرهای آف‌رود زیادی را دیده باشید و به احتمال زیاد با حرکت خودروهای جیپ در این مسیرها تعجب نکنید. چیزی که ممکن است تا به حال ندیده باشید، تردد خودروی شاسی‌بلند کیا سورنتو مدل ۲۰۱۹ در یکی از سخت‌ترین مسیرهای آف‌رود جهان یعنی دروازه جهنم (هلز گیت) در کنیا است. به گزارش زومیت ظاهر دوست‌دار خانواده همراه با زوایای دیدار و انحراف مناسب، این خودرو را به یکی از دوست‌داشتنی‌ترین خودروها تبدیل می‌کند که علاوه بر جاده‌های معمولی قادر است در مسیرهای آف‌رود نیز به خوبی حرکت کند. کنال یوتیوب اتوادیت (autoedit) نیز بالا رفتن کراس‌اور کیا سورنتو مدل ۲۰۱۹ را به عنوان سوژه جالب خود انتخاب کرده است.

نمایش دیدنی کیا سورنتو در صعود از صخره‌ها + ویدیو

تغییرات کمی در خودروی کیا سورنتو برای طی مسیر ناهموار انجام شده است؛ اما در همه قسمت‌ها گسترده نیستند. لاستیک‌های همه‌جارو BFGoodrich KO2 روی رینگ‌های خودرو اضافه می‌شود، که شاید ارتقای مناسب و منصفانه‌ای برای بالا رفتن از دروازه جهنم باشد. سینی زیر پیشرانه دیگری برای حفاظت از مخزن روغن اضافه شد، اما تنها در سخت‌ترین بخش خودرو بود. برای صعود آسان از دروازه جهنم میله‌‌های موج‌گیر خودرو برداشته شدند. احتمالا اگر رانندگان خبره و متخصص مسیرهای آف‌رود نیز پشت فرمان کراس‌اور کیا سورنتو قرار بگیرند، این خودرو شانس زیادی برای موفقیت در صعود خواهد داشت.

نمایش دیدنی کیا سورنتو در صعود از صخره‌ها + ویدیو

کراس‌اور کیا سورنتو در ابتدا بسیار محتاط شروع به حرکت می‌کند و مانند بچه زرافه‌ای به نظر می‌رسد که تازه از مادر زاییده شده باشد. شروع حرکت کمی ناخوشایند است و با حرکت کوچکی گوشه سپر عقب می‌شکند که البته در چنین مسیرهای ناهمواری عادی به شمار می‌رود. سورنتو به آرامی حرکت می‌کند و چرخ‌ها در بعضی نقاط بکسواد می‌کنند و نیاز به کشش بیش‌تری دارند؛ اما با مهارت راننده و قدرت شاسی‌بلند مشکل حل می‌شود.

نمایش دیدنی کیا سورنتو در صعود از صخره‌ها + ویدیو

به نظر می رسد بالا رفتن از مسیرهای آف‌رود بزرگ‌ترین شکنجه برای کراس‌اورهایی مانند کیا سورنتو باشد. معمولا از کراس‌اورها برای مسیرهای خارج از جاده استفاده نمی‌شود و بیش‌تر استفاده شهری دارند؛ اما اگر دست روزگار این خودرو را به جاده‌های ناهموار آف‌رود ببرد، به نظر می‌رسد مشکلی نداشته باشند و فقط به کمی مهارت برای رانندگی آف‌رود نیاز خواهد بود. کسانی که می‌خواهند از کراس‌اور کیا سورنتو مدل ۲۰۱۹ برای مسیرهای ناهموار خارج از جاده بهره ببرند باید از نصب سینی محافظ اضافی زیر خودرو اطمینان حاصل کنند. لاستیک‌های یدکی آف‌رود همراه خود ببرند و میله‌های موجگیر را بردارند تا کراس‌اور محبوب عملکرد مطلوبی داشته باشد.

زمان ارسال پست: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ | ۸:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, تلویزیون | تگ ها:

2 Responses to “نمایش دیدنی کیا سورنتو در صعود از صخره‌ها + ویدیو”

  1. هيراد-(وحيد) گفت:

    پس شما off road او نيسان ابي كه سوخت قاچاق تو كرمانشاه حمل ميكرد رو اگه ببينين از تعجب شاخ در ميارين ؛ تك ديفرانسيل با لاستيك بارز اونم با بار!!!!!! تقريبا با دروازه جهنم کنیا برابري كه هچ ! خفنتره !البته از حق نگذريم اونجا خاك هم بود ، سخره نوردي مشكلتره

  2. رضا گفت:

    اين مسير تست رو بذارين كنار اون مسير خنده دار تو جنگل شمال خودمون كه ركستون g4رو برده بوديد بعدش بيا باهم از حرفه اي بودن حرف بزنيم. فيلم تست ركستون شما جوك شده براي يك سري از سايت هاي خارجي از خنده مردن وقتي براشون فرستادم . به اسپانسرتون هم سلام برسونيد داريم براتون

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.