کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

نمایشگاه خودرو گوانجو- غرفه رولزرویس

رولزرویس Wraith
کافی بود که در سالن ۱-۸ بیشتر قدم می زدید تا به غرفه ای سلطنتی برسید. رولزرویس یکی از کمپانی های لوکس و سفارشی ساز دنیا است که در نمایشگاه خودرو گوانجو شرکت کرده و محصولات خود را در معرض دید عموم قرار داده بود. البته تماشای خودروهای رولزرویس از دور ممکن بود و محافظان این غرفه نمی گذاشتند تا مردم عادی به خودروها نزدیک شوند. تنها مشتریان خاص رولزرویس حق داشتند که خودروها را از نزدیک لمس کنند و معرفی اصلی ماشین ها برای آن ها انجام می شد.

رولزرویس Ghost
در این دوره از نمایشگاه خودرو گوانجو، رولزرویس با مدل های Dawn،Ghost و Wraith حضور داشت که هر کدام از این خودروها را در قوی ترین مدل ممکن با خود به چین آورده بود. این خودروها همه به موتور ۶٫۶ لیتری ۱۲ سیلندر تویین توربو ب ام و سری N74 مجهز هستند که در مدل Dawn حدود ۵۶۰ اسب بخار را با گشتاور ۸۲۰ نیوتون متری تولید می کند. شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت این خودرو ۴٫۹ ثانیه است و به حداکثر سرعت محدود شده ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت می رسد.

رولزرویس Dawn
رولزرویس Wraith هم با همین پیشرانه در نسخه Black Badge حضور داشت که قدرتی ۶۲۳ اسب بخار با گشتاور ۸۷۰ نیوتون متر را داراست. مدل Ghost نیز در نسخه Black Badge قدرت ۶۰۳ اسب بخار با گشتاور ۸۴۰ نیوتون متر را دارد. جالب است بدانید این مدل های رولزرویس کمتر از ۳۰۴ هزار دلار ارزش نداشتند و گاهی قیمت نسخه های سفارشی آن ها به ۴۰۰ هزار دلار نیز می رسید. مشتریان چینی که برای خرید مدل فانتوم به صورت صورت سفارشی اقدام می کردند، باید بهایی بیش از ۴۸۰ هزار دلار را می پرداختند.

گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۰۸ آذر ۱۳۹۵ | ۱۱:۲۷ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ، ، ،

2 Responses to “نمایشگاه خودرو گوانجو- غرفه رولزرویس”

  1. حمیدرضا گفت:

    خیلی هم خوب بابت تهیه همه گزارشات به صورت غرفه ای از شما و تیم محترم اسب بخار تشکر می کنم

  2. مسعود گفت:

    برای کافران حلاله!
    برای مسلمونا حرامههههههه!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.