کارمانیا
مدیران خودرو

نمایشگاه تبریز از امروز آغاز به کار می کند

نمایشگاه تبریز از امروز آغاز به کار می کند
بیستمین نمایشگاه صنعت خودرو تبریز از امروز به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار می شود. این نمایشگاه که در آن خودروسازان و واردکنندگان خودرو حضور دارند، آخرین محصولات و دستاوردهای خود را معرفی می کنند. همچنین اهمیت نمایشگاه تبریز، به خاطر حضور گسترده قطعه سازان و سازندگان و واردکنندگان خودروهای کار و تجاری است.
در این دوره از نمایشگاه صنعت خودرو تبریز اتفاقات جذابی رخ می دهد. شرکت کارمانیا اولین حضور خود را در تبریز تجربه می کند و در همین نمایشگاه از اولین خودرو تمام برقی برای بازار ایران پرده بر می دارد. همچنین سایک چین هم که خط تولید خود را به تبریز آورده است، به نمایشگاه می آید و از محصولات آینده خود برای بازار ایران رونمایی می کند. شرکت هایی چون رامک خودرو، مدیران خودرو و… هم توسط نمایندگان خود در تبریز حضور دارند.
سال ۹۴ نمایشگاه های خودرو ایران آنچنان پر شور و نشاط برگزار نمی شدند و عموما در حالت رکورد به سر می بردند. ولی امسال شاهد آن هستیم که نمایشگاه های خودرو رونق نسبی گرفته اند و تا حد زیادی بازدیدکنندگان و شرکت ها را به سمت خود می کشانند. نمایشگاه خودرو تبریز هم از این داستان مستثنی نیست و بدیهی است که در این دوره بازدیدکنندگان از آن استقبال می کنند.

زمان ارسال پست: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ | ۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،

7 Responses to “نمایشگاه تبریز از امروز آغاز به کار می کند”

 1. کامرا گفت:

  خیلییی ممنون از کانال خوبتون
  ی سوال
  از دنای جدید رونمایی کردن؟؟

 2. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید نمایشگاه تهران چه زمانی است؟

 3. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید نمایشگاه تهران چه زمانی است؟ کی؟

 4. وحید گفت:

  داداش دنا جدید رو من پرسیدم گفتن اصلا چنین چیزی نداریم?

 5. امیر گفت:

  از هایما توربو رونمایی کردن؟

 6. افشین گفت:

  دنا چیه که جدیدش چی باشه

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.