گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
نسخه‌ ویژه بی ام و M3 با رنگ آبی ریویرا

نسخه‌ ویژه بی ام و M3 با رنگ آبی ریویرا
رنگ آبی ریویرا (Riviera Blue) با نام پورشه شناخته می‌شود. رنگی شیک که جذابیت خودرو را بیشتر می‌کند. حالا شرکت بی‌ام‌و می‌خواهد از این رنگ زیبا در خودروی BMW M3 استفاده کند.
یاس مارینا آبی تبدیل به یکی از متمایزترین رنگ‌های نسل F80 خودروی BMW M3 شده است و به نظر می‌رسد برای بیشتر قطعات رنگ بسیار خاصی باشد. با این حال، این خودروی M3 علاوه بر رنگ آبی ریویرا امکانات کاملا جدیدی دارد.
به گزارش زومیت ما مطمئن نیستیم که آیا این M3 به رنگ آبی ریویرا رنگ یا فویل شده است، رنگی که مخصوص پورشه و به طور مسلم، یکی از بهترین پوشش‌های ظاهر در پالت گسترده آن است. اگر چه این M3 خودروی ۹۱۱ نیست، این رنگ به خوبی در این سدان با جذابیت زیادی خودنمایی می‌کند.
نسخه‌ ویژه بی ام و M3 با رنگ آبی ریویرا
در کنار رنگ، M3 از تعدادی مجوز‌های ارتقاء از تگ موتور اسپورتز بهره‌مند شده است. این تغییرات عبارتند از یک فیلم حفاظتی ضد ضربه که به رنگ جلای خاصی می‌دهد و آن را واقعا منحصر به فرد می‌کند. علاوه بر این، این خودرو شامل تعدادی عناصر قطعات کارایی BMW M مانند منتشرکننده الیاف کربن، تقسیم کننده جلو کربنی، اسپویلر درب کربنی، آینه‌های کربنی و آینه‌های براق سیاه و سفید است.
در جای دیگر، این تگ، خودروی M3 را با قطعات یدکی ورودی و خروجی با نوک ۱۰۲ میلیمتری و یک فلاش ECU GIAC مجهز کرده است. برای تکمیل قدرت افزایش یافته توسط این ارتقاء، ترمز کربنی سرامیکی نیز نصب شده و با مجموعه کالیپر آبی ریویرا ترکیب شده است.
نسخه‌ ویژه بی ام و M3 با رنگ آبی ریویرا
با تکمیل مجموعه‌ای از فنرهای مارپیچی بالای تعلیق KW، چرخ‌های HRE که ۲۰x۱۰ در جلو و ۲۰x۱۲ در عقب قرار می‌گیرند، مطمئنا یکی از بهترین مدل‌های M3 است که ما تا به حال دیده‌ایم.
نسخه‌ ویژه بی ام و M3 با رنگ آبی ریویرا

زمان ارسال پست: ۲۴ تیر ۱۳۹۶ | ۱۰:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.