کارمانیا
مدیران خودرو

ناتوان دیگر در فروش

ناتوان دیگر در فروش
گریت وال هاوال M4 جز آن دسته از خودروهای چینی است که در بازار طرفدار ندارد. این ماشین که با اتاق نیم شاسی عرضه می شود در مدل ۲۰۱۵ از جانب دیار خودرو ۵۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است. این در حالی است که نسخه صفری که در دست مشتریان است، حتی با ۵۰ میلیون تومان هم معامله نمی شود. هاوال M4 به موتور ۵/۱ لیتری مجهز است که می تواند از آن توان خروجی ۱۰۴ اسب بخار را دریافت کند و با گشتاور ۱۳۸ نیوتن متری به وسیله یک گیربکس ۵ دنده دستی به چرخ های جلو برساند. در این خودرو امکانات خاصی دیده نمی شود و مانند هر خودروی دیگر به امکانات پایه ای مثل دو کیسه هوا، سیستم پخش صوتی، ترمزهای دیسکی و … مجهز است. تنها ظاهر این ماشین است که برای مالکین جذاب واقع شده است. وگرنه این خودرو از نظر فنی واقعا جذاب نیست. شاید بهتر باشد با هزینه ۵۰ میلیون تومانی به سراغ لیفان X50 اتوماتیک برویم که حداقل خدمات بهتر و امکانات بیشتری را در اختیار مالکین قرار می دهد.
حسین دلاور- روزنامه دنیای خودرو

زمان ارسال پست: ۰۲ آذر ۱۳۹۴ | ۴:۲۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ، ، ، ،

4 Responses to “ناتوان دیگر در فروش”

 1. حسین گفت:

  تقصیر دیارخودرو هست!

 2. علیرضا گفت:

  گاری ای بیش نیست

 3. سهیل گفت:

  شاید بشه گفت یکی از بزرگترین ضعف های این کلاس از خودروها موتور ضعیف ۱٫۵ لیتری باشه که خیلی از خریداران ایرانی و دچار شک و تردید میکنه.. که واقعا جوتبگو هست یا نه!
  برای مثال موتور ۱٫۶ روی ۲۰۶ کجا و ۱٫۵ این کجا!
  در مورد لیفان هم شاید بشه اینجور گفت که تا اینجای کار استقبالی که از ایکس ۵۰ شده صرفا درصد زیادیش بخاط اسم کرمان موتور که این خودرو و مونتاژ میکنه..و اعتمادی و ذهنیتی که مشتری طی این سالها بدست آورده

 4. محمد رمضان زاده گفت:

  شاسی بلند با موتور ۱٫۵ و هیکل ۲۰۶ فروش میره وقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.