کارمانیا
مدیران خودرو

مینی ب ام و در آلمان تولید می‌شود

مینی ب ام و در آلمان تولید می‌شود
روزنامه آلمانی هندلزبلات از احتمال ساخت مینی برقی شرکت ب‌ام‌و در آلمان خبر داد.
این خودرو قرار بود در بریتانیا تولید شود، اما ب‌ام‌و قصد دارد به دلیل خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، تولید این خودرو را به آلمان منتقل کند.به گزارش آتوموتیو نیوز، روزنامه هندلزبلات به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد ب‌ام‌و قصد دارد تولید این خودرو را به کارخانه‌های خود در رگنسبورگ و لایپزیک در آلمان منتقل کند. این روزنامه همچنین گزارش داد تولید در کارخانه شرکت «ندکار» هلند نیز یک گزینه است.
براساس گزارش این روزنامه آلمانی ب‌ام‌و قرار است طی هفته جاری با دولت بریتانیا مذاکره کند و در نیمه دوم سال جاری میلادی درمورد انتقال تولید تصمیم‌گیری خواهد شد.
ب‌ام‌و در ماه اکتبر اعلام کرده بود برند مینی در سال ۲۰۱۹ یک خودروی برقی به بازار عرضه خواهد کرد. این خودرو قرار بود در کارخانه مینی واقع در آکسفورد بریتانیا تولید شود، اما نااطمینانی درمورد آینده صنعت خودرو پس از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، موجب شده است درباره این مساله تجدید نظر شود.

زمان ارسال پست: ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۹:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.