فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

میزان تقاضا برای مدل X تسلا در حال نزدیک شدن به مدل S است

میزان تقاضا برای مدل X تسلا در حال نزدیک شدن به مدل S است
تسلا اعلام کرده است که مدل شاسی بلند این شرکت در بازار فروش با تقاضای بیشتری در مقایسه با مدل سدان روبه‌رو شده است.
شاید در ابتدا این‌طور تصور شود که فروش محصول گران‌قیمت تسلا یعنی شاسی بلند Mode X کمتر از محصول سدان این شرکت، Model S باشد؛ اما آماری که اخیرا منتشر شده‌ است، برعکس این قضیه را نشان می‌دهد.
به گزارش زومیت این سازنده‌ی خودروهای الکتریکی، آمار تولید و فروش خود در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷ را منتشر کرده و در آن آمده است که این شرکت در آغاز سال جدید میلادی موفق به تحویل ۱۱ هزار و ۵۵۰ دستگاه مدل X و ۱۳ هزار و ۴۵۰ دستگاه مدل S به مشتریان خود شده است که این آمار، نشان‌دهنده‌ی این است که فروش سدان مدل S به تعداد ۱۹۰۰ دستگاه بیشتر از شاسی بلند مدل X است. حال کافی است آمار سال گذشته را با آمار امسال مقایسه کنید. سال گذشته تسلا ۱۲ هزار و ۴۲۰ دستگاه خودروی سدان و تنها ۲۴۰۰ دستگاه شاسی‌بلند مدل X به فروش رسانده بود، با این حساب آمارها نشان می‌دهند که خریداران ترجیح می‌دهند با صرف مبلغ بیشتر، خودروی زیباتر این شرکت یعنی مدل X را خریداری کنند.
میزان تقاضا برای مدل X تسلا در حال نزدیک شدن به مدل S است
شاید در ابتدا این‌طور تصور شود که فروش محصول گران‌قیمت تسلا یعنی شاسی بلند Mode X کمتر از محصول سدان این شرکت، Model S باشد؛ اما آماری که اخیرا منتشر شده‌ است، برعکس این قضیه را نشان می‌دهد. این سازنده‌ی خودروهای الکتریکی، آمار تولید و فروش خود در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷ را منتشر کرده و در آن آمده است که این شرکت در آغاز سال جدید میلادی موفق به تحویل ۱۱ هزار و ۵۵۰ دستگاه مدل X و ۱۳ هزار و ۴۵۰ دستگاه مدل S به مشتریان خود شده است که این آمار، نشان‌دهنده‌ی این است که فروش سدان مدل S به تعداد ۱۹۰۰ دستگاه بیشتر از شاسی بلند مدل X است. حال کافی است آمار سال گذشته را با آمار امسال مقایسه کنید. سال گذشته تسلا ۱۲ هزار و ۴۲۰ دستگاه خودروی سدان و تنها ۲۴۰۰ دستگاه شاسی‌بلند مدل X به فروش رسانده بود، با این حساب آمارها نشان می‌دهند که خریداران ترجیح می‌دهند با صرف مبلغ بیشتر، خودروی زیباتر این شرکت یعنی مدل X را خریداری کنند. فاصله‌ی فروش مدل X با مدل S در فصل بهار احتمالا کمتر نیز خواهد شد؛ چون تسلا اعلام کرده است که در دو ماه نخست سال ۲۰۱۷، حتی زمان کافی برای تحویل تعدادی از شاسی‌بلندها به مالکانشان وجود نداشته است. افزایش تقاضا برای مدل X سبب شده این کمپانی رکورد جدیدی برای فروش جهانی مدل X هدف‌گذاری کند و قصد دارد امسال ۶۹ درصد از فروش خود را به مدل X اختصاص دهد. فروش موفق مدل‌های ایکس و اس تسلا در حالی است که چند ماه بیشتر تا آغاز تولید مدل ۳ باقی نمانده است.” width=”790″ height=”443″ class=”alignnone size-full wp-image-11583″ />
فاصله‌ی فروش مدل X با مدل S در فصل بهار احتمالا کمتر نیز خواهد شد؛ چون تسلا اعلام کرده است که در دو ماه نخست سال ۲۰۱۷، حتی زمان کافی برای تحویل تعدادی از شاسی‌بلندها به مالکانشان وجود نداشته است. افزایش تقاضا برای مدل X سبب شده این کمپانی رکورد جدیدی برای فروش جهانی مدل X هدف‌گذاری کند و قصد دارد امسال ۶۹ درصد از فروش خود را به مدل X اختصاص دهد. فروش موفق مدل‌های ایکس و اس تسلا در حالی است که چند ماه بیشتر تا آغاز تولید مدل ۳ باقی نمانده است.

زمان ارسال پست: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۹:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.