کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

میباخ شاسی بلند خواهد آمد

میباخ شاسی بلند خواهد آمد
بعد از اینکه بنتلی و رولز رويس سیاست های خود را برای تولید SUV سوپر لوکس مشخص کردند،مرسدس بنز هم‌ اعلام کرد که میباخ شاسی بلند ‌با پلتفرم نسخه بعدی GLS در سال ۲۰۱۹ خواهد آمد.
بنا به گزارشات‌،مرسدس بنز می خواهد پلتفرم جدید GLS را که قرار است میباخ هم با همان ‌پلتفرم عرضه شود تغییرات ظاهری زیادی دهد.طراحی خارجی در قسمت جلو پنجره،چراغ جلو و عقب و چرخ ها بطور کلی در طراحی‌جدید تغیر خواهد کرد و احتمالا‌مرسدس بنز با میباخ همه را به وجد خواهد آورد.
گفته می شود طراحی داخلی هم بسیار جذاب و فراتر از انتظار است.با اینکه هنوز اطلاعاتی از جزئیات در دست نیست اما میباخ شاسی بلند قطعا ماشینی خواهد بود که همه را حیرت زده خواهد کرد همین است که علاقه مندان به خودرو از شنیدن خبر تولید شاسی بلند میباخ به وجد آمده اند چرا که میباخ به معنای کلمه سوپرلوکسی دوست داشتنی است.
حالا باید منتظر ماند و دید مرسدس چه زمانی از پلتفرم GLS رونمایی خواهد کرد و جزئیات طراحی و موتور میباخ شاسی بلند چه خواهد بود.
محمدرضا پاداش-گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۸:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.