کارمانیا
مدیران خودرو

مونتاژ هیوندای در ایران با کیفیتتر از کیا

کرمان موتور دست پر به نمایشگاه آمد
شرکت کرمان موتور که چند ماهی است هیوندای i10 و i20 را در خطوط تولید خود مونتاژ می کند، در آخرین گزارش ISQI عملکرد بهتری نسبت به سایپا داشته است. کرمان موتور در مونتاژ i20 ظرافت بیشتری را خرج کرده است و توانسته تا با چهار ستاره کیفی بالاتر از کیا سراتو سایپا قرار گیرد. همچنین در رده ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان، i10 به عنوان با کیفیت ترین خودرو بازار شناخته می شود.
در حال حاضر کیا سراتو آپشنال دنده ای و اتوماتیک قیمتی در محدوده ۸۲ و ۹۹ میلیون تومان را دارند و هیوندای i20 با قیمتی حدود ۸۷ میلیون تومان از جانب کرمان موتور به فروش می رسد. به نظر برخی از کارشناسان صنعت خودرو، مونتاژ آخرین نسخه از محصولات هیوندای در خط تولید کرمان موتور باعث شده تا فناوری و دانش فنی این خط هم بالا برود و همین مسئله کیفیت i20 را از کیا سراتو سایپا بیشتر کرده است.

زمان ارسال پست: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ | ۱:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

2 Responses to “مونتاژ هیوندای در ایران با کیفیتتر از کیا”

  1. فرشاد گفت:

    اینکه محصولان به روز هیوندای رو مونتاژ میکنن و توانایی مونتاژشون بیشتر میشه میتونه رو کیفیت مونتاژ بقیه محصولاتشون هم تاثیر مثبت داشته باشه؟

  2. علیرضا عرفانی گفت:

    سرم هم کردن ۴ تا چرخ+ آیینه اسمش میشه تولید؟؟؟؟؟
    کرمان موتور فقط چرخ ها و آیینه های i10 و i20 رو نصب می کنه روش!!!
    یعنی اگه نتونه یک آیینه و چرخ هم نصب کنه دیگه …………

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.