فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

موضع جدید رنو در صورت تحریم مجدد ایران

موضع جدید رنو در صورت تحریم مجدد ایران
مدیرعامل شرکت رنو در پاسخ به سوالی در مورد احتمال وضع مجدد تحریم ها از سوی آمریکا علیه ایران گفت: مشخص است که اگر همکاری با ایران غیرممکن شود، ما با همکاری هم برنامه ای را طراحی خواهیم کرد تا فعالیت تجاری مان در این کشور را تعلیق کنیم.
به گزارش تسنیم ، شرکت خودروسازی رنوی فرانسه اعلام کرد، نیمی از مدل های تولیدی این شرکت تا سال ۲۰۲۲ خودروهای برقی یا هیبریدی خواهد بود و این شرکت در حال سرمایه گذاری قابل توجهی در خودروهای روباتیک است که دارای سطح بالایی از استقلال عمل هستند.
کارلوس گوسن، مدیرعامل شرکت رنو در پاسخ به سوالی در مورد چالش های احتمالی پیش روی فعالیت رنو در ایران در صورت وضع مجدد تحریم ها از سوی آمریکا علیه ایران گفت: «مشخص است که اگر همکاری با ایران غیرممکن شود، ما با همکاری هم برنامه ای را طراحی خواهیم کرد تا فعالیت تجاری مان در این کشور را تعلیق کنیم، اما این به هیچ وجه بدان معنا نیست که ما ایران را ترک خواهیم کرد.»
قبل از تشدید تحریم های غرب علیه ایران به بهانه برنامه هسته ای این کشور، شرکت رنو در ایران فعال بود و بعد از لغو تحریم ها جزو اولین شرکت های غربی بود که همکاری تجاری با ایران را از سر گرفت.
گوسن تاکید کرد که بازار ایران دارای پتانسیل بالایی است. وی افزود: «اگر ما نتوانیم به صورت فوری در آنجا کار کنیم، در طی یک، ۲ یا ۳ سال آینده در آنجا کار خواهیم کرد، زیرا من فکر نمی کنم این شرایط تا ابد ادامه داشته باشد.»

زمان ارسال پست: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ | ۹:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

One Response to “موضع جدید رنو در صورت تحریم مجدد ایران”

  1. معراج گفت:

    اگر بازهم بخواید ول کنید و مسخره کنید مارو طبیعیه که با لگد بیرونتون میکنیم … اینا هم فکر کردن شق القمر کردن تو ایران! ۴ تا گاری از رده خارجتو اوردی اینجا جیباتو پر کردی بقیه اش هم که وارداتی بوده اون سایت بن رو اولین فعالیت جدی رنو تو ایرانه که بخواد با دلقک بازی های جدید امریکا بهم بخوره بهتره رنو هم مثل پژو بارو بندیلشو جمع کنه بره همچین میگه میمونیم انگار تو زمان تحریم ها چیکار کردن! ال ۹۰ رو اجازه دادن تولید بشه و قطعاتش رو از ترکیه اوردن دادن به ایران این اصلا چیزی بحساب نمیاد که رنو بابتش سرما منت بزاره برجام بهم بخوره همه تون با لگد پرت میشید بیرون دلقک های بی خاصیت

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.