کارمانیا
مدیران خودرو

مهلت صدور مجوز ورود موقت خودروهای پلاک کیش تا آخر فروردین

مهلت صدور مجوز ورود موقت خودروهای پلاک کیش تا آخر فروردین
مهلت صدور مجوز ورود موقت برای خودروهای پلاک منطقه آزاد کیش صرفا برای ایام نوروز جهت مسافرت ساکنان به سرزمین اصلی بوده و تا پایان فروردین ماه برقرار است.
به گزارش اقتصاد آنلاین، مهدی اقبالی مقدم مدیر کل گمرک کیش با بیان این مطلب افزود: با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه آزاد کیش، مطابق روال سنوات گذشته گروهی از ساکنین جزیره کیش در ایام نوروز برای مسافرت به سرزمین اصلی نسبت به ورود موقت خودرو اقدام می کنند که گمرک جهت برقراری مجوز ورود موقت خودروهای ساکنین این منطقه به تعداد ۲۵۰ دستگاه موافقت کرده بود که این تسهیلات صرفا تا پایان فروردین ماه برقرار است.
وی اعلام کرد که مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرک آبان ماه سال گذشته ورود موقت خودروهای دارای پلاک مناطق آزاد به سرزمین اصلی را ممنوع اعلام کرد و تسهیلاتی که گمرک کیش برای ورود موقت خودروهای ساکنین منطقه پس از اخذ مجوز در نظر گرفته صرفا برای ایام نوروز بوده و تا پایان فروردین ماه اعتبار دارد.
اقبالی مقدم افزود: این تسهیلات با توجه به مشکلات متعدد ساکنان منطقه آزاد کیش جهت مسافرت به سرزمین اصلی در ایام نوروز و پس از درخواست مدیر عامل منطقه آزاد جهت تسهیل در تردد ساکنان این منطقه صورت گرفته است.

زمان ارسال پست: ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

One Response to “مهلت صدور مجوز ورود موقت خودروهای پلاک کیش تا آخر فروردین”

  1. محمد گفت:

    سلام اقای دلاور میگم مهلت موقت با پلاک موقت تو ایران چقدر وقت داره مهلت خارج بودن از کیش رو میگم گذر موقت؟؟؟؟؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.