کارمانیا
مدیران خودرو

معرفی شاسی بلند تمام الکتریک فولکس‌واگن درچین

معرفی شاسی بلند تمام الکتریک فولکس‌واگن درچین
مدل مفهومی I.D فولکس‌واگن را به یاد دارید. همان کوچولوی دوست‌داشتنی که در نمایشگاه ژنو به نمایش درآمد. اینک خودروسازی والد آلمان قصد دارد سوار بر کراس‌اووری از این مدل به نمایشگاه خودرویی شانگ‌های برود.
به گزارش عصر ایران فولکس‌واگن با انتشار تیزری تصویری از مدل مفهومی آینده خود رونمایی کرده که به صورت خودران و با قابلیت محرک چهارچرخ ارائه خواهد شد.
این مدل مفهومی فولکس واگن اولین شاسی‌بلند مفهومی این کارخانه محسوب می‌شود و از نظر ظاهری به خودروهای حدواسط کوپه‌ها و کراس‌ها شبیه است. این خودرو پس از نمایش مدل مفهومی I.D اصلی در نمایشگاه خودرویی پاریس ۲۰۱۶، و I.D Buzz در نمایشگاه دیترویت سومین مدل مفهومی از این خانواده محسوب می‌شود.
مانند دیگر مدل‌های مفهومی I.D، نسخه کراس نیز می‌تواند به صورت کاملا خودران اداره شود. اگر چه این خودرو دارای فرمان الکتریکی برای واکنش نشان دادن به فرامین ارسالی از سوی کابین است.
معرفی شاسی بلند تمام الکتریک فولکس‌واگن درچین
به غیر از اسکنرهای لیرزری، حسگرهای راداری و آلتراسونیک دوربین‌های ویژه نیز به شناسایی اطراف و اطلاعات خودرو در هنگام حرکت کمک می‌کنند.
در هنگام نمایش مدل مفهومی اصلی I.D در نمایشگاه خودرویی پاریس ۲۰۱۶ مقامات فولکس‌واگن اعلام کرده بودند این مدل مفهومی بی‌شک یکی از مهم‌ترین و جنجالی‌ترین اتومبیل‌های ساخته شده در تاریخ این خودروسازی است.نسخه I.D نماینده زبان نسل جدید الکتریکی با کیت‌های ماژولار در این خودروسازی است. فولکس‌واگن قصد دارد ناوگانی از خودروهای الکتریکی‌ را وارد بازار کند و انتظار می‌رود I.D نیز تا سال ۲۰۲۰ به فروش برسد. موتورهای الکتریکی این خودرو حدود ۱۶۸ اسب‌بخار قدرت دارند و می‌توانند با یک بار شارژ ۴۰۰ تا ۶۰۰ کیلومتر را بپیماید.
این خودرو اولین مدل الکتریکی برای مردم واقعی به شمار می‌آید و قیمت آن برابر یک گلف است.

زمان ارسال پست: ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.