کارمانیا
مدیران خودرو

مزدا رقیبی برای بزرگان

مزدا رقیبی برای بزرگان
شرکت مزدا امسال توان خود را در معرفی و طراحی خودروهای شاسی بلند و کراس اوور گذاشته است. ماشین هایی که این روزها بیشتر مورد پسند مشتریان واقع می شوند و هر کسی تمایل دارد که با بودجه اش سوار خودرویی شاسی بلند شود. بعد از معرفی CX-3 و CX-5، حالا نوبت معرفی از شاسی بلند فول ساز مزدا است. CX-9 خودرویی است شاسی بلند که در خود رگه هایی از لوکس را به تصویر می کشد.
مزدا رقیبی برای بزرگان
این ماشین در قابل یک خودرو هفت نفره طراحی شده است و ظاهری با جذبه دارد. شاسی بلند جدید مزدا به احتمال قوی با موتور ۵/۲ لیتری توربو شارژ عرضه می شود و توانی را تولید می کند که مانند ولوو XC90 انگشت به دهان بمانیم. این خودرو در اتاق خود امکاناتی نظیر سیستم تهویه ۴ نقطه ای، رادار خطی و نقطه کور، رادار فاصله، تنظیم باد لاستیک از داخل، درب صندوق برقی، گرمکن صندلی ها، تهویه صندلی جلو، ماساژور راننده، تنظیم حالت رانندگی، تنظیم ارتفاع و…. را جای داده است که خود را تا حدی لوکس جلوه می کند. احتمال می رود با عرضه این خودرو در سال ۲۰۱۶، یکی از ماشین های پرحاشیه پا به عرصه حیات می گذارد. حاشیه از آن جهت که بالاخره مزدا توان لوکس سازی و فول سایز بودن را دارد؟!
مزدا رقیبی برای بزرگان
محمدمهدی تفضلی- حسین دلاور

زمان ارسال پست: ۰۲ آذر ۱۳۹۴ | ۴:۳۱ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ، ، ، ، ، ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.