کارمانیا
مدیران خودرو

مرسدس بنز در صدر جدول فروش ۲۰۱۶

مرسدس بنز در صدر جدول فروش 2016
بررسی آمار فروش کمپانی‌ها در سال ۲۰۱۶ نشان می‌دهد مرسدس بنز از تمام رقیبان در فروش سبقت گرفته است.این کمپانی با فروش ۲,۰۸۳,۸۸۸ دستگاه در ۱۲ ماه گذشته رکورد فروش فوق‌العاده‌ای برای خودش ثبت کرد و افزایش ۱۱.۳ درصدی فروش را نسبت به سال ۲۰۱۵ داشته است.
البته کمپانی BMW هم در سال گذشته ۵.۲ درصد رشد داشت اما این نتوانست مانع از قرار گرفتن بنز در صدر جدول فروش شود.
گفتنیست Audi هم در این رنکینگ در مقام سوم قرار گرفت که میزان ۳.۸ درصد رشد فروش را به نام خود ثبت کرد و توانست تعداد ۱,۸۷۱,۳۵۰ دستگاه در سال گذشته به فروش برساند.
کمپانی مرسدس بنز علی رقم افت فروش خودروهای لوکس باز هم در صدر فروش لوکس فروش‌ها قرار گرفت.فروش خودروی لوکس این کمپانی در سال گذشته ۰.۸ درصد افت داشته است.مقام دوم را در فروش خودروهای لوکس را لکسوس به خودش اختصاص داد و BMW در مقام سوم قرار گرفت.
مرسدس بنز با تمرکز بر طراحی،بهبوددهی کیفیت و استفاده از تکنولوژی پیشرفته در تولید توانست موفق‌ترین تولید کننده در ۲۰۱۶ باشد و بنظر می‌رسد این آمار رو به رشد در سال ۲۰۱۷ هم ادامه یابد.
اما با نگاهی اجمالی به آمارهای فروش بنز متوجه یک جهش بینظیر در فروش AMG می‌شویم.فروش AMG در ۲۰۱۶ رشد ۴۴.۱ درصدی داشته است که این رشد فروش خیره کننده است.
محمدرضا پاداش- گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۲۵ دی ۱۳۹۵ | ۱۰:۵۶ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.