کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

مدیر طراحی آئودی به بی وای دی رفت

ولفگانگ ایگر
ولفگانگ ایگر که به عنوان یکی از طراحان و مدیران طراحی مطرح در دنیا شناخته می شود، رسما به استخدام کمپانی BYD چین در آمد. او که سابقه فعالیت در کمپانی هایی چون لامبورگینی، آئودی و آلفارومئو را داشته است، بیش از ۲۲ سال در جایگاه مدیران ارشد طراحی برندهای مطرح قرار داشته است. حال کمپانی BYD با استخدام این نیرو قصد دارد که در بحث طراحی، پا به پا با سایر برندهای چینی و غیر چینی حرکت کند.
زبان طراحی مسئله ای بسیار مهم است که چینی ها در طراحی جدید خود به آن دقت می کنند. حضور طراحان قوی جهانی در کمپانی های چینی باعث شده تا محبوبیت محصولات آن ها به مراتب بیشتر از گذشته شود و سطح مقبولیت بیشتری را تجربه کنند. در گذشته کمپانی چری چین، با آوردن طراحان بزرگ دنیا توانست در بخش طراحی، انقلابی را در خودروهای چینی راه بیاندازد. حال با توجه به اینکه این روزها کمپانی BYD چین محصولات برقی خود را به بازار بریتانیا فرستاده است و قصد ورود به سایر کشورهای اروپایی را در تیراژ بالا دارد، با آوردن ایگر می خواهد زبان طراحی خود را عامه پسندتر از گذشته کند.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۲۲ آبان ۱۳۹۵ | ۱۰:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.