کارمانیا
مدیران خودرو

مدیرفروش سایپا:از تولید پراید ضرر می کنیم

مدیرفروش سایپا:از تولید پراید ضرر می کنیم
مدیرفروش گروه خودروسازی سایپا از اجرای طرح فروش و تولید پایانی پراید خبر داد و گفت: تولید هر پراید سه تا چهار میلیون تومان زیان برای سایپا دارد؛ چراکه قیمت را شورای رقابت تعیین می کند.
به گزارش مهر، رضا تقی زاده در نشست امروز خود با خبرنگاران با اشاره به افزایش استقبال مردم از خودروهای داخلی، گفت: دولت یازدهم بر روی ارتقای استانداردهای ٥٥ گانه و ٨٢ تاکید بسیاری داشت و یکی از مصوبات شورای خودرو هم همین بود که خودروهایی همچون پراید، سمند، ال ٩٠، پژو ٢٠٦ مشمول این مصوبه است؛ بر همین اساس است که سایپا به این دغدغه پاسخ داده و در مورد خودروی پراید که دغدغه بسیاری از رسانه ها و مردم است تصمیماتی گرفته است.
مدیر فروش گروه خودروسازی سایپا افزود: پراید رتبه اول فروش را در بین مردم در برخی سال ها کسب کرده که البته علیرغم قضاوتها این خودرو در حوزه صادرات و فروش داخلی سهم قابل توجهی داشته است؛ البته پراید یکی از محصولات پرتقاضا است که از سال ٧٢ در ایران عرضه شده و از سال ٨٩ پلت فرم این خودرو تغییر کرده است به نحوی که بدنه و ستون های خودرو مقاوم سازی شد و تنها خودرویی است که ٢٥ درصد قیمت تمام شده آنرا تجهیزات ایمنی تشکیل می دهد.
وی تصریح کرد: از سال ٨٩ به بعد در حوزه تصادفات، سهم پراید کمتر شد؛ اکنون بنا بر این است که برای پراید مشتریان خاص در نظر گرفته شد؛ چراکه هنوز متقاضی برای این خودرو وجود دارد و طرحی گذاشتیم تا با یک کد ملی خودرو را خریداری کنند و الان تولیدات پراید تا آذرماه خریداری شده و اکنون برای مصرف کنندگان نهایی این فروش در نظر گرفته شده است.
به گفته تقی زاده، طرح فروش و تولید پایانی پراید اجرایی خواهد شد؛ البته تولید هر پراید سه تا چهار میلیون تومان زیان برای سایپا دارد؛ چراکه قیمت را شورای رقابت تعیین می کند.
وی اظهار داشت: بانک مرکزی به صورت جدی در حال کنترل بر نرخ سود تسهیلات است و امیدواریم تولیدکننده خودرو را با منابع ارزانتری تولید کند.
تقی زاده گفت: در طرح فروش پایانی پراید به اندازه ای که مشتری واقعی داشته باشیم نیز پاسخ خواهیم داد و البته طرح از فردا شروع می شود و در این طرح برای نماینده ها محدودیت وجود دارد و هر فرد با یک کدملی تنها یک خودرو می تواند خریداری کند؛ بر این اساس بازنشستگان، افراد جویای کار، طلاب و دانشجویان و در نهایت مزدوجین سال ٩٦ متقاضیان اصلی خواهند بود.
وی افزود: برای هر مشتری و نهادهای طرف قرارداد، استعلام اخذ می شود.

زمان ارسال پست: ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ | ۱:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

2 Responses to “مدیرفروش سایپا:از تولید پراید ضرر می کنیم”

  1. فرزاد گفت:

    بعد از سایپا مطمئن ، قشنگترین جوک سال :)) خخخخخخخخخخ

  2. محمد گفت:

    واقعا مردم رو چی فرض کردین ؟!!! تا حالا این همه چرت و پرت یه جا نخونده بودم انشااله در کنار پراید خودتون هم به خاطره ها بپیوندین

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.