فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

مدیرعامل رنو پارس: ایران برای خودروسازان جهانی مهم است

مدیرعامل رنو پارس: ایران برای خودروسازان جهانی مهم است
صبح امروز مدیرعامل رنو پارس در نشست خبری این شرکت اعلام کرد: ایران اهمیت زیادی برای خودروسازان جهانی دارد.

رامتین اسماعیلی، مدیر عامل شرکت رنو پارس، با بیان ثبت رکوردهای جهانی گروه رنو در سال ۲۰۱۷ گفت: «بازار ایران برای گروه رنو اهمیت بسیاری دارد. ما در سال ۲۰۱۷ توانستیم تا با همکاری شرکای خود، یعنی ایران خودرو و سایپا، بیش از ۱۶۰ هزار خودرو را در ایران تولید کنیم. همین مسئله باعث شده تا سایر خودروسازان برتر جهان هم به فکر برنامه مونتاژ در ایران باشند. این اتفاق خبر خوبی است که فضای صنعت کشور تا این حد رشد پیدا کرده و خودروسازان دیگر هم با توجه به موفقیت های گروه رنو در ایران، برنامه دارند تا با شرکای ایران وارد مرحله تولید در کشور شوند».
اسماعیلی در ادامه افزود: «مدیرعامل گروه خودروسازی رنو، کارلوس گون، این قول را داده است که تا سال ۲۰۲۲ ظرفیت تولید در ایران ۱۵۰ هزار دستگاه افزایش پیدا کند و این حرف نشان می دهد که قرارداد رنو در کشور رو به گسترش و پیشرفت است. ما در حال حاضر تندر۹۰ را با داخلی سازی ۶۰ درصد به بازار عرضه می کنیم و در تمام خطوط تولید قطعات رنو در ایران نیز، کارشناسان و بازرسان رنو پارس و کمپانی رنو حضور دارند. همچنین رنو ساندرو را با داخلی سازی ۴۰ درصد تولید می کنیم و برنامه داریم تا در آینده نزدیک داخلی سازی این دو سبک خودرو را به ترتیب به ۸۰ و ۶۰ درصد برسانیم».

زمان ارسال پست: ۲۶ دی ۱۳۹۶ | ۶:۱۱ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

One Response to “مدیرعامل رنو پارس: ایران برای خودروسازان جهانی مهم است”

  1. محمود گفت:

    البته منظورش اینه که ایران بازار ایده آل و تنها جاییه که میشه ماشینهایی با طراحی یک دهه قبل و امکانات حداقل رو با چندین برابر قیمت جهانی مدلهای روز دنیا ، بدون هیچ خدمات پس از فروشی ، به ملت بیچاره انداخت .
    راست هم میگه !

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.