کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

مدیرعامل ایران خودرو: استانداردهای ما مشکل دارد

مدیرعامل ایران خودرو: استانداردهای ما مشکل دارد
هاشم یکه زارع، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، دقایقی پیش برای سخنرانی پنجمین همایش صنعت خودرو ایران به پشت تریبون آمد.

او در اوایل صحبت خود اشکال های استانداردهای اعلام شده از جانب نهادهای مربوط را با سوالی مطرح کرد: « سوال من این است. آیا بنزی که در آلمان و سایر نقاط جهان استفاده می شود، استاندارد نیست که نباید در کشور عرضه شود؟
واقعیت آن است که برخی مسئولین می خواهد از ۰ تا ۱۰۰ را یک شبه طی کنند و ناگهایی تصمیمات جدیدی می گیرند که با واقعیت فاصله دارد. این سطح از سختگیری به شکلی است که باعث شده تا بنز هم نتواند استانداردهای جدیدی ایران را پاس کند. شاید بهتر باشد برای پیشتازی در صنعت خودرو جهان، ابتدا خود را به بازار جهانی و بزرگان این صنعت نزدیک شویم و بعد به سمت برتری و پیشتازی حرکت کنیم».
مدیرعامل ایران خودرو در مورد خصوصی سازی صنعت خودرو اعلام کرد: « می گویند که ایران خودرو و سایپا با خصوصی شدن مشکل دارند و نمی گذارند که روند آن انجام شود. از همین جا اعلام می کنم که سه سرمایه گذار بیایند و امروز سه کرسی دولتی ایران خودرو و سایپا را بخرند و بعد از ظهر، من و آقای جهرودی (مدیر عامل سایپا) را از کار برکنار کنند. واقعیت آن است که باید صنعت خودروسازی ما خصوصی شود تا بتواند به آینده رو به رشد آن امیدوار بود».

گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۰:۴۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.