فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

مدیران سیاسی بلای جان سایپا در ۱۶ سال اخیر

مدیران سیاسی بلای جان سایپا در 16 سال اخیر

مدیرعامل سایپا گفت: روزی که وارد گروه خودروسازی سایپا شدم مجموعه ای را تحویل گرفتم که در ۱۶ سال گذشته در معرض طوفان آدم های سیاسی قرار گرفته است.

به گزارش پرشین خودرو، محسن جهرودی، با بیان این مطلب و با اشاره به جریان زدگی صنعت خودرو به دلیل انسان های سیاسی تصریح کرد: متاسفانه آدم های سیاسی برای صنعت هزینه های سیاسی زیادی به دنبال داشته و سایپا نیز از این مهم استثنا نبوده است. البته در این میان موضوع “سعید مدنی” کاملا فرق می کند زیرا وی یک فرد از بدنه خودرو بود و فقط تحریم ها مانع کار وی شد.

وی تاکید کرد: در ۱۶ سال گذشته هیچ فکری برای معرفی یک محصول جدید نکرده بودند و ما زمانی را در سایپا داشتیم که روزانه ۱۲۰۰ میلیارد تومان در حساب سایپا وجو داشت اما اتفاقی رخ نداد و هیچ پیشرفتی نکردیم.

جهرودی با اشاره به این مطلب که با راه حل های ۲۰ سال پیش نمی توان صنعت خودرو را اداره کرد، گفت: با نیسان و رنو گفت وگو و تفاهماتی داشتیم اما وقتی دیدم تعلل می کنند ، ستاد تدابیره ویژه را تشکیل دادیم تا تنها به درون نگاه کنیم.

وی افزود: ما وارد جنگی اقتصادی شده ایم که گلوله ای در آن شلیک نمی شود اما کاملا جدی است.امریکایی ها اشتغال را نشانه گرفته اند

مدیر عامل سایپا اظهار داشت: آمریکایی ها اعلام می کنند وارد کردن CBU برای ایران مجاز است اما CKD نمی توانند وارد کنند دلیلش این است که ایشان می خواهند اشتغال را در کشور فلج کنند.

وی ادامه داد: تا روزی که در سایپا هستم نخواهم گذاشت از این بابت آسیبی به کارکنان و هموطنانم وارد شود. ما برای تامین نیازهای خود راه های جایگزین خوبی آماده کرده ایم.

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا که در حاشیه مراسم خودکفایی شرکت طیف سایپا سخن می گفت، بیان کرد: روز اول وقتی وارد طیف شدم اعتقاد داشتم که این مجموعه باید رشدی بیش از این داشته باشد و البته برای تحقق این مهم، بیان و تفکر یک مدیر راه گشا خواهد بود و امروز به همگان ثابت شد که نظر بنده در مورد طیف درست بوده است.

وی در پایان و به منظور تقدیر از عملکرد مدیران و کارکنان شرکت طیف سایپا دستور پرداخت اضافه حقوق سالانه و یک ماه حقوق برای کارمندان طیف سایپا را صادر کرد.

زمان ارسال پست: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ | ۹:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،

4 Responses to “مدیران سیاسی بلای جان سایپا در ۱۶ سال اخیر”

 1. حامد گفت:

  این جملت منو از پا در آورد : تا روزی که در سایپا هستم نخواهم گذاشت از این بابت آسیبی به کارکنان و هموطنانم وارد شود . فکر میکنم این همه آدم تا حالا تو این مملکت بابت تصادفات پراید مردن با این قضیه فرق داره !!!

 2. شناس گفت:

  شما كه قبلا ايران خودرو بودي چه گلي بسر زدي؟كسي كه اين حرف هارو ميزنه خودش باند باز حرفه اي هست ؛ ما ديگه گوشمون ازاين حرفا پره”در معرض طوفان آدم های سیاسی…ستاد تدابیره ویژه را تشکیل دادیم … نخواهم گذاشت از این بابت آسیبی به کارکنان و هموطنانم وارد شود…”

 3. علیفروغی گفت:

  مشکل اینجا مدیر بعدیم میاد در مورد ایشون همین حرفو میزنه

 4. معراج گفت:

  پاداش و اضافه حقوق! تاوقتی دیدگاه اینه پراید تولید میشه من مخالف پاداش دادن نیستم ولی کاری که شماها میکنید والا پاداش نداره خون کلی آدم رو ریختید زمین که بتونید پاداش بگیرید و نوش جان کنید هروقت نشستید ماشین روز طراحی کردید استراحت کنید و پاداش بگیرید

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.