فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

مدیران رنو هفته آینده به ایران سفر می‌کنند

 مدیران رنو هفته آینده به ایران سفر می‌کنند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از سفر هفته آتی مدیران مجموعه خودروسازی رنو به ایران خبر داد.

رمضانعلی سبحانی‌فر با اشاره به اظهارات مدیرعامل شرکت خودروسازی رنو مبنی بر اینکه این شرکت ایران را ترک نخواهد کرد، گفت: قرار بود مجموعه خودروسازی رنو ۱۳۰ میلیون یورو سرمایه گذاری به صورت مشارکتی در ایران انجام دهد که تاکنون ۶۵ میلیون یورو از این میزان سرمایه گذاری را در ایران انجام داده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، افزود: طبیعتا اگر رنو ایران را ترک کند با توجه به میزان سرمایه گذاری، جذب نیرویی که برای تولید محصولات این شرکت انجام شده و به تولید رسیدن بخشی از محصولات کسی خسارتی به رنو پرداخت نمی کند و این شرکت خسارت خواهد دید لذا ماندن رنو در ایران برای این شرکت از لحاظ اقتصادی به صرفه است.

شرکت خودروسازی رنو برای تامین منافع خود باید در ایران بماند

وی از سفر هفته آینده مدیران شرکت خودروسازی رنو به تهران خبر داد و اظهار داشت: مدیران این مجموعه خودروسازی فرانسوی مذاکراتی درباره ماندن در ایران با مسئولان ذیربط کشور خواهند داشت.

نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه شرکت خودروسازی رنو برای تامین منافع خود باید در ایران بماند و به فعالیت خود ادامه دهد، ادامه داد:علیرغم اینکه رئیس‌ جمهور آمریکا با خروج از برجام به دنبال تهدید شرکت‌های خارجی برای توقف فعالیت‌ها در ایران است، شرکت های خارجی برای تامین منافع خود علاقه مند به حضور در ایران هستند.

قرارداد ایران و رنو از نوع مشارکتی است

وی با اشاره به اینکه قرارداد ایران و رنو از نوع مشارکتی بوده و با نوع قرادادهای قبلی متفاوت است، افزود: در این قرارداد شرکت خودروسازی رنو با خود سرمایه به ایران آورده و در کشور سرمایه گذاری کرده است، لذا اگر ایران را ترک کند، سرمایه اش نیز از بین خواهد رفت.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، درباره اینکه آیا در قرارداد با رنو تضامین کافی برای ماندن این شرکت در ایران اخذ شده است یا خیر، تصریح کرد: تضامین کافی ایران از مجموعه خودروسازی رنو این بوده که اگر این شرکت ایران را ترک کند، سرمایه اش نیز از بین می رود.

زمان ارسال پست: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ | ۹:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

2 Responses to “مدیران رنو هفته آینده به ایران سفر می‌کنند”

  1. حسینی گفت:

    اینها فیلم خوب بازی میکنند. مطمئن باشید بزودی زود میرند . کمی زور میزنند ولی جهان اقتصاد پویا و مطمئن کجا و ایران ما کجا.
    شاید بیان بگن پول مارو بدید و اگرنه شکایت میکنیم.

  2. حسین گفت:

    آفرین. این نشون میده که در موقع عقد قرارداد پیشبینی های لازم انجام شده. اگر زمان عقد قرارداد با پژو سیتروئن هم چنین تدابیری اخذ میشد آنها خیلی راحت ایران رو ترک نمی کردند. الان خیال نکنیم که رنو عاشق ماست که مونده . نه چون چاره ای نداره اگر قرارداد رو فسخ کنه خودش ضرر میکنه. چون سرمایه گذاری کرده و کلی پول خرج کرده. قابل توجه اونهایی که مخالف مفاد قرارداد رنو بودند.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.