کارمانیا
مدیران خودرو

مدیران خودرو با محصول جدید

مدیران خودرو با محصول جدید
شرکت مدیران خودرو، به عنوان تولیدکننده محصولات برند چری چین در ایران، در این چند وقته سعی در اثبات کیفیت این برند دارد. حضور تیگو۵ را می توان آخرین تلاش این شرکت دانست که تا حد زیادی در بازار ایران موفق است. در نمایشگاه خودرو تهران، بر روی دیواره بیرونی غرفه مدیران خودرو، تصویری از خودرویی سدان قرار داشت که گویا قرار است به بازار ایران ورود شود. بدیهی است که این محصول هم از برند چری چین بوده و با کیفیت درسطح تیگو۵ ارائه می شود. به گفته مسئولان غرفه، در سال آینده خودرویی سدان و به روز به بازار ایران معرفی می شود. این روزها محصولات با کیفیت و طراحی مدرن چری، در مدل های سدان با نام آریزو به بازار معرفی می شوند. این خودروها معمولا با موتورهای حجم پایین به بازار چین معرفی می شوند، زیرا سلیقه بازار چین این مسئله را حکم می کند. از جمله ویژگی های این خودرو داشتن امکانات سطح بالا و ایمنی به نسبت خوب است. کیسه های هوای تکمیل، امکان سفارش گیربکس اتوماتیک، صندلی برقی، سانروف، سیستم تهویه اتوماتیک (گاهی اوقات دوکاناله)، استارت دکمه ای، کروزکنترل، سیستم کنترل پایداری، سیستم پخش صوتی و تصویری، دوربین عقب و… از جمله امکانات نسخه های آریزو است. می توان گفت که این خودروها از نظر فناوری و امکانات و از جمله کیفیت در سطح خودرویی چون تیگو۵ قرار دارند که امروز با گارانتی ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر ارائه می شود.
مدیران خودرو با محصول جدید
آریزو ۳ و آریزو ۷ از جمله این خودروها هستند که بازار چین معرفی شده اند و آریزو ۵ خودرویی است که به زودی به بازار آنجا وارد می شود.
حسین دلاور- روزنامه دنیای خودرو

زمان ارسال پست: ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ | ۹:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

One Response to “مدیران خودرو با محصول جدید”

  1. محمد گفت:

    خیلی خوب میشد اگر هم قیمت محصولات ایران خودرو میشدند تا ایران خودرو زمین بخوره

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.