فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

مدیران خودرو با تیگو۷ به نمایشگاه ارومیه آمد

مدیران خودرو با تیگو7 به نمایشگاه ارومیه آمد
شرکت مدیران خودرو به عنوان شریک تجاری چری چین در ایران به وسیله نمایندگی منطقه ای خود به نمایشگاه ارومیه راه پیدا کرده است. به غیر از حضور خودروهای قبلی این برند در ایران، امروز شاهد هستیم که تیگو۷ هم به نمایشگاه خودرو ارومیه آمده که احتمالا قیمتی بیش از ۱۲۰ میلیون تومان را پیدا می کند.
در حال حاضر مدیران خودرو شرایط فروش تیگو۷ را اعلام نکرده است. ولی شنیده ها حاکی از آن بوده که تا پایان تیر ماه رونمایی رسمی و شرایط فروش آن اعلام می شود.
تیگو۷ خودرویی است کراس اوور که طی چند ماه آینده وارد بازار اروپا می شود. این خودرو به موتور ۵/۱ لیتری توربو ۱۴۷ اسب بخار مجهز است. همچنین امکانات زیاد این خودرو می تواند استقبال آن را در بازار بسیاری از کشورهای در حال توسعه تضمین کند. شرایط فروش آسان است که می تواند فروش به نسبت خوب این کراس اوور را در بازار ایران رقم بزند. زیرا محدوده قیمتی تیگو۷ به شکلی تعیین شده که شاید انتخاب آن میان رقبای کره و ژاپنی سخت به نظر رسد.

زمان ارسال پست: ۱۴ تیر ۱۳۹۶ | ۲:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،

2 Responses to “مدیران خودرو با تیگو۷ به نمایشگاه ارومیه آمد”

  1. رضا گفت:

    وقتی تو این رنج قیمت نیسان جوک اسکای پک ژاپنی و رنو کپچر فرانسوی و سنگ یانگ تیوولی کره ای همشون هم وارداتی و پژو ۲۰۰۸ تولید داخل وجود داره دیگه هیچ توجیهی برای خرید این چینی مونتاژ داخل وجود نداره.اگه همون محدوده ۱۰۰ میلیون قیمت داشت برای چینی دوستان گزینه بدی نبود البته بازم نمی ارزید

  2. رحمان گفت:

    ۱۳۰ میلیون بابت این چینی دادن کار خیلی مشکلی هست که با این پول گزینهای زیادی هست اونم برند نه چینی که نه کیفیت مناسب نه بازار خرید و فروش خوب نه داشتن لوازم فروان و با افت قیمت زیاد چه جوری میشه اینو خرید!!!!!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.