کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

محوله پژوهای جدید به کشور آمد

محوله پژوهای جدید به کشور آمد
به گزارش خبرنگار روزنامه دنیای خودرو، مشخص است که ایران خودرو پیش از ثبت نام رسمی، تعداد قابل توجهی از پژو ۵۰۸ را به ایران وارد کرده است.
در این تصاویر تنها بخشی از این خودروها معلوم است و قطعا، روند واردات رسمی این خودرو لوکس پژو به ایران آغاز شده است. پژو ۵۰۸ را می توان به عنوان اولین خودرو وارداتی پژو در قرار جدید ایران خودرو و طرف فرانسوی اعلام کرد. ۵۰۸ قرار است که به صورت تمام وارداتی به بازار ایران بیاید و برخی برادرانش مانند ۲۰۰۸،۳۰۱ و ۲۰۸ هم به صورت مونتاژ داخل روانه بازار کشور شوند. البته که این روزها پژو ۳۰۱ هم در سامانه ثبتارش وجود دارد و این احتمال را ایجاد کرده که شاید ایران خودرو بخواهد ۳۰۱ را در ابتدا به صورت CBU به بازار عرضه کند. ولی چیزی که به طور قطع مشخص شده است، با توجه به این تصاویر باید از چند روز آینده منتظر آغاز فروش رسمی ۵۰۸ در تمام نمایندگی های ایران خودرو و ایکاپ باشیم. پژو ۵۰۸ به عنوان خودرویی شناخته می شود که در این لیست حضور دارد و احتمالا از چند وقت دیگر پیش فروش آن آغاز می شود. این خودرو به موتور ۶/۱ لیتری ۱۶۴ اسب بخار مجهز است و گیربکس شش سرعته اتوماتیک و تیپترونیک دارد. ۵۰۸ به عنوان لوکسترین خودرو پژو فرانسه شناخته می شود که از نظر امکانات رفاهی در سطح بالایی قرار دارد. سیستم تهویه مستقل عقب، ردار نقطه کور، تودوزی چرم، دنده پشت فرمان، هد آپ و… به عنوان امکانات بارز ۵۰۸ معرفی شده اند. پیش بینی می شود که این خودرو توسط ایکاپ (ایران خودرو-پژو) با قیمت احتمالی ۱۵۰ تا ۱۷۰ میلیون تومان روانه بازار می شود و رقابت خود را با سایر کره ای ها و فرانسوی های هم رده در بازار آغاز می کند. در صورتی که ۵۰۸ با قیمت این چنینی وارد بازار شود، می تواند رقابت سختی را با رقبا آغاز کند. زیرا در کلاس و رده فنی و قیمتی خود، تنها خودرویی است که سیستم تهویه مستقبل برای سرنشینان عقب دارد. همچنین از نوع طراحی می تواند نظر خانواده ها را به سمت خود بکشاند و با توجه به برخی ویژگی ها مانند وجود حالت رانندگی اسپرت و دنده پشت فرمان، مورد استقبال جوانان واقع شود.
برخی شنیده ها حاکی از آن است که پیش از اتمام سال ۹۵، معرفی و پیش فروش خودروهای پژو ۲۰۰۸ و ۵۰۸ آغاز می شود. پژو ۲۰۰۸ به عنوان کراس اوور فرانسوی شناخته می شود که در خط تولید ایران مونتاژ می شود و احتمالا قیمتی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان را دارد.

زمان ارسال پست: ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،

5 Responses to “محوله پژوهای جدید به کشور آمد”

 1. امیر گفت:

  قيمتش خوبه ، سدان شيكى هم هست

 2. علیرضا گفت:

  واقعا عقبیم اینم که با اون ظاهر قبلیش اومد.زمین به اسمون میومد فیس لیفتشو بیارن.

 3. محمد گفت:

  و طبق سنت ایرانیا
  white bmw
  😆😆😆

 4. رضا گفت:

  مدیران صنعت کشور توضیح دهند که ایرانخودرو بعد از ۵۰ سال تولید کننده خودروست
  یا وارد کننده!!

 5. آریا گفت:

  دقیق معلوم نیست ولی فکر کنم الد فیس هستن.
  آخه چرااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.