کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

محبوبیت پژو پارس همچنان بیشتر از رقبا


کافی است به آمار تولید ۱۰ ماهه خودروسازان در سال ۹۵ نگاه کنید. جالب است بدانید که همچنان بعد از چند سال، پژو پارس محبوبیت بیشتری نسبت به رقبای هم رده خود دارد و با توجه به بیشتر بودن تولید این خودرو، می توان فهمید که بازار تمایل بیشتری برای خرید این خودروها دارد.
طبق آمار ۱۰ ماهه، جمع تولید پژو پارس به ۹۴هزار و ۳۰ دستگاه رسیده است. این در حالی است که دنا تنها ۲۲ هزار و ۱۱۰ دستگاه تولید شده است و تندر۹۰ آمار تولید ۷۴ هزار و ۱۶۰ دستگاه، به خود اختصاص داده است. خانواده برلیانس H200 و H300 تولید ۲۷ هزار و ۱۱۷ دستگاه را تا به امروز در سال ۹۵ داشته است.
بدین ترتیب می توان گفت مشتریان ایرانی به دنبال خودروهایی هستند که بازار فروش قوی داشته باشند و از طرفی در بحث خدمات با مشکل کمتری مواجه باشند. تندر۹۰ در جایگاه دوم حضور دارد و در این جمع، به عنوان با کیفیت ترین خودرو این رده قیمتی شناخته می شود. امکانات مناسب، خدمات پس از فروش خوب، فضای کابین جادار و ظاهر عامه پسند باعث شده تا امروز پژو پارس بعد از چند سال به عنوان خودرویی محبوب شناخته شود. با توجه به روند تولید خودروسازان، پیش بینی می شود که پارس در دهه های آتی هم به عنوان خودرویی محبوب در بازار معرفی شود.
روزنامه دنیای خودرو

زمان ارسال پست: ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۰:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

8 Responses to “محبوبیت پژو پارس همچنان بیشتر از رقبا”

 1. حسین گفت:

  اولین دلیلش ظاهرش هست ، دومی اش این هس که پرستیژ خوبی داره در اذهان عمومی!
  سومی هم امکانات و تنوع موتور و جاداری هست!

 2. محمدرضا گفت:

  یکم از کیفیت افتضاحش هم می نوشتین

 3. نادر گفت:

  “پیش بینی می شود که پارس در دهه های آتی هم به عنوان خودرویی محبوب در بازار معرفی شود”
  الان یعنی تیکه انداختین به تولید این خودرو تا نیم قرن آینده؟ یا دارید اطلاع رسانی می کنید که دهه های بعد هم همچنان قرار هست ساخته بشه؟

 4. سهیل گفت:

  دهه های آتی!!

 5. امیررضا گفت:

  دهه های آتی :’)

 6. آریا گفت:

  (با توجه به روند تولید خودروسازان، پیش بینی می شود که پارس در دهه های آتی هم به عنوان خودرویی محبوب در بازار معرفی شود.)
  فقط امیدوارم سال ۱۴۰۵ نگیم یادش بخیر ۱۰ سال پیش پارس ارزون تر و با کیفیت تر بود.
  چیزی که الان میگیم.

 7. علی گفت:

  ,,پیش بینی می شود که پارس در دهه های آتی هم به عنوان خودرویی محبوب در بازار معرفی شود.,,دوستان این جمله یک دنیا معنی و مفهوم داشت و متأسفانه یک واقعیت است…

 8. اسپرت گفت:

  دقت کردید ایران تنها کشوری هست که وقتی یه خودرو رونمایی می کنه بعد از دو یا سه سال یه فیس لیفت جزیی روش می زنه و نکته جالب اینه که هم نمونه فیس قدیم و هم فیس جدید روی خط تولید هستند! در صورتی که باید فیس لیفت جایگزین بشه مثل دنا پلاس که باید تولید دنا معمولی رو متوقف کنند

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.