کارمانیا
مدیران خودرو

لیفان ۸۲۰ تولید می شود

کرمان موتور، لیفان 820 را با شرایط اقساطی تحویل می دهد
برخی منابع خبری اعلام کرده بودند که شرکت کرمان موتور در خصوص تحویل لیفان ۸۲۰ با مشکلاتی رو به رو شده است.

برای همین از ابتدای پاییز سال جاری، این شرکت به مشتریان لیفان ۸۲۰ اعلام کرد که با شرایط ویژه طرح فروش ۸۲۰ را با خودروهایی مانند جک S5 و هیوندای اکسنت تغییر دهند. کرمان موتور برای جلب رضایت مشتریان قرار بود که این خودروها را با شرایط ویژه تری به ثبت نام کنندگان لیفان ۸۲۰ بدهد. به گفته منابع خبری، مشخص شد که بسیاری از مشتریان این خودرو به سراغ طرح تعویض رفتند و در آخر راضی به خرید خودروهایی چون جک S5 و یا هیوندای اکسنت آن هم با شرایط خاص و ویژه شدند. در حالی که بسیاری از خبرها حاکی از آن بود که لیفان ۸۲۰ افت شدید تولید را در کرمان موتور تجربه می کند و گویا برنامه ادامه همکاری لیفان با این شرکت ایرانی مشخص نیست، دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صمت اعلام کرد که در آذر ماه سال جاری هزار و ۱۵۰ دستگاه از لیفان ۸۲۰ تولید شده و طی ۹ ماه گذاشته، کرمان موتور دو هزار و ۸۴۰ دستگاه از این خودرو را مونتاژ کرده است. تولید آذر ماه این خودرو باعث شد تا شرکت کرمان موتور رکورد مونتاژ ۸۲۰ را در بازه زمانی مشابه نسبت به سال ۹۵ بزند و رشد ۱۲٫۶ درصدی را نسبت به گذشته برای لیفان ۸۲۰ تجربه کند. با توجه به آمار تولید لیفان ۸۲۰ و از طرفی موجودی انبار گذشته کرمان موتور، پیش بینی می شود که طی چند هفته آینده، بالاخره عرضه مجدد لیفان ۸۲۰ در کشور آغاز شود و پیش از سال نو خریداران بتوانند این خودروها را در اختیار داشته باشند.

زمان ارسال پست: ۱۷ دی ۱۳۹۶ | ۶:۱۵ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

2 Responses to “لیفان ۸۲۰ تولید می شود”

  1. رضا گفت:

    نسبت به سراتو ۲۰۰۰ آپشنال ۱۰۴ میلیونی اصلا ارزش خرید نداره.تازه سایپا داره سراتو رو با مدل ۹۷ عرضه میکنه ولی کرمان موتور هنوز ۸۲۰ رو داره با مدل ۹۶ میفروشه.لیفان ۸۲۰ اگه همون ۸۰ تا ۸۲ میلیون بود واقعا ماشین ارزنده ای بود که متاسفانه کرمان موتور هم طبق سنت همیشگی ۱۰ میلیون قیمتش رو افزایش داد و نابودش کرد

  2. کامبیز گفت:

    آزموده را آزمودن خطاست …

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.