کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

لوكس ترين خودرو دى اس رونمايى شد

لوكس ترين خودرو دى اس رونمايى شد
شركت آرين موتور تابان به عنوان نماينده رسمى دى اس فرانسه در ايران بزرگترين و لوكس ترين كراس اور اين برند پريميوم فرانسوى را امروز در جمع خبرنگاران رونمايى كرد.

اين خودرو به عنوان سرشناس ترين خودرو لوكس و تشريفاتى فرانسوى ها شناخته مى شود كه دولت آن كشور از دى اس٧ در مراسم هاى رسمى استفاده مى نمايد. دى اس٧ بازار ايران به پيشرانه ١.٦ ليترى توربو ١٦٥ اسب بخار با گشتاور ٢٤٠ نيوتن متر مجهز است. گيربكس ٦ سرعته آيسين توان موتور را به چرخ هاى جلوى دى اس ٧ مى رساند.
وقتى به طراحى اين خودرو نگاه مى كنيد، از جزئيات و ظرافتى پى مى بريد كه تا به امروز در كمتر خودرويى براى بازار ايران ديده شده است. درصورتى كه موانع ثبت سفارش خودروهاى وارداتى در كشور مرتفع شود، مى توانيم شاهد آن باشيم كه اين كراس اور لوكس فرانسوى همزمان با عرضه در بازار جهانى توسط آرين موتور به مشتريان ايرانى تحويل داده شود.
باتوجه به قيمت بازار جهانى دى اس ٧ و همچنين در نظر گرفتن ثبات در شرايط واردات و نرخ ارز مى توان اعلام كرد كه اين خودرو با قيمتى بيش از ٣٠٠ ميليون تومان به دست مشتريان ايرانى مى رسد. غرفه دى اس و آرين موتور تابان در سالن A5 شهر آفتاب قرار دارد كه با دى اس ٥ ال اس، دى اس ٦ و دى اس ٧ تزئين شده است.

زمان ارسال پست: ۰۵ آذر ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.