فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

قیمت H30 کراس منطقی شد

ثبت نام تست داریو دانگ فنگ H30
دانگ فنگ H30 کراس که به عنوان یکی از محبوب ترین چینی های بازار شناخته می شود، طی هفته گذشته با افت قیمت در بازار آزاد مواجه شده و بهای تمام شده آن برای مشتری به ۴۵ تا ۴۷ میلیون تومان رسیده است.
این در حالی است که سال گذشته این خودرو گاهی با قیمت بیش از ۵۰ میلیون تومان در بازار آزاد معامله می شود و عدم ثبت نام ایران خودرو یکی از دلایلی بود که بهای تمام شده آن را در بازار افزایش داده بود. ولی با گذشت زمان ثابت شد که تا حد زیادی تب خرید این خودرو در بازار فرو کش کرده است و دیگر سود آنچنانی برای دلالان و نمایشگاهی ها ندارد. با آغاز ثبت نام مجدد این خودرو توسط ایران خودرو دوباره شاهد بودیم که تا حدی این خودرو افت قیمت را تجربه کرد و این بود بهای تمام شده آن در بازار و کارخانه تا حدی شبیه به هم است. دانگ فنگ H30 کراس به خاطر دارا بودن ۴ کیسه هوا، سانروف، مانیتور، دوربین عقب، GPS، گیربکس اتوماتیک ۴ دنده، کامپیتور سفر و پیشرانه مشابه با ۲۰۶ فروش خوبی را برای ایران خودرو و کمپانی مادر داشته است. نسخه سدان این خودرو قرار است که با نام S30 وارد ناوگان تاکسیرانی شود و به خاطر دارا بودن برخی امکانات تا حدی به روز از سایر تاکسی های موجود در خیابان ها باشد.
روزنامه دنیای خودرو

زمان ارسال پست: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ | ۹:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.