کارمانیا
مدیران خودرو

قیمت هایی که مشتری ندارند

قیمت هایی که مشتری ندارند
پژو ۳۰۱ که چند هفته پیش توسط ایکاپ به فروش رسید و قرار است که با مدل ۲۰۱۶ به دست مشتریان برسد، در آگهی های منتشر شده قیمتی بیش از ۱۰۳ میلیون تومان را پیدا کرده است.
این در حال است که برخی برای فروش فوری این خودرو قیمتی کمتر از ۹۴ میلیون تومان را برای این سدان اقتصادی پژو اعلام می کنند. همچنین در خصوص فروش پژو ۵۰۸ هم برخی آگهی های مدل ۲۰۱۶ آن قیمت بیش از ۱۸۵ میلیون تومان را اعلام می کنند. ولی جالب است که تعدادی از این حواله ها با قیمتی پایینتر از بهای رسمی شرکت هم معامله شده اند. به گفته یکی از فروشندگان این حواله ها، مجبور شده است تا حواله مدل ۲۰۱۶ را با قیمت ۱۷۷ میلیون تومان به فروش برساند که دو میلیون تومان پایین تر از قیمت رسمی شرکت است. در حال حاضر ایران خودرو قیمت مدل ۲۰۱۷ را ۱۸۵ میلیون تومان اعلام کرده است و این نوع قیمت گذاری می تواند بهای حواله های ۲۰۱۶ این خودرو را در بازار کاهش دهد.
قیمت هایی که مشتری ندارند

زمان ارسال پست: ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ | ۱:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ،

4 Responses to “قیمت هایی که مشتری ندارند”

 1. كسرى گفت:

  كيزاشى و ٤٠٧ والانم ٥٠٨ و ٣٠١ ، ديگه ملت گول نميخورن

 2. شندی گفت:

  من نمیدونم ایران خودرو این ماشینارو از کجا پیدا میکنه میاره که هیشکی خوششون نمیاد! از اونور اوله همیشه ایران خودرو!

 3. عليرضا گفت:

  كسراي جان عزيز دلم
  مردم گول هاشون رو سر ٢٠٠٨ خوردن!!!

 4. كوروش گفت:

  پژو ۳۰۱ در بهترين حالت رقيب رنو سيمبل مي باشد . كه در حال حاضر توسط شركت نگين خودرو به قيمت ۷۹ ميليون تومان با مدل ۲۰۱۷ و با امكان خريد اقساطي ( و نقد يا تخفيف ۳ ميليوني )فروخته مي شود. چطور مدل ۲۰۱۶ پژو ۳۰۱ با وضعيت نامشخص آينده اين محصول به قيمت ۹۴ ميليون قيمت گذاري شده جاي بسي تعجب دارد.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.