کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

قیمت نهایی “کوئیک” در هاله ای از ابهام!

قیمت نهایی "کوئیک" در هاله ای از ابهام!
رئیس شورای رقابت با بیان اینکه هنوز قیمت نهایی کوئیک مشخص نیست، گفت: چنانچه قیمت نهایی شورای رقابت برای این خودرو از قیمت پیشنهادی کمتر باشد سایپا باید مابقی پول‌ها را به خریداران برگرداند. اواخر دی‌ماه امسال براساس اعلام شرکت سایپا، فروش فوری و پیش‌فروش خودروی کوئیک آغاز شد.
به گزارش تسنیم سایپا در بخشنامه خود به نمایندگی‌های فروش برای کوئیک دنده‌ای ساده قیمت ۳۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، اتوماتیک فول ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و اتوماتیک فول‌پلاس ۴۲ میلیون تومان را پیشنهاد کرده؛ اما در ادامه اعلام کرد قیمت نهایی این خودروها پس از تایید شورای رقابت، در دعوتنامه‌ها اعلام خواهد شد. در حال حاضر با گذشت حدود ۲ ماه از آغاز پیش فروش خودروی کوئیک، تحویل آنها توسط شرکت آغاز شده و سایپا اعلام کرده هنوز قیمت این خودرو مشخص نیست و با همان قیمت‌های پیشنهادی قبلی محصولات تحویل مشتریان می‌شود. رضا شیوا، رئیس شورای رقابت در همین ارتباط با اشاره به اینکه اطلاعات ارسالی خودروی کوئیک به شورای رقابت ناقص بود و اخیرا کامل شده است، گفت: در حال حاضر شورای رقابت مشغول بررسی اطلاعات ارسالی سایپا برای کوئیک است و هنوز به جمع‌بندی نرسیده است. وی در پاسخ به اینکه تکلیف مشتریانی که این خودرو را خریده‌اند چیست، افزود: هنوز قیمت نهایی کوئیک مشخص نیست؛ اما چنانچه قیمت نهایی شورای رقابت برای این خودرو از قیمت پیشنهادی کمتر باشد شرکت باید بقیه پول‌ها را به خریداران برگرداند.

زمان ارسال پست: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.