کارمانیا
مدیران خودرو

قرارداد سایپا کیاهای جدید را به خط تولید می آورد؟

قرارداد سایپا کیاهای جدید را به خط تولید می آورد؟
مدیرعامل سایپا اعلام کرده است که بزودی تکلیف قرارداد سایپا و کیاموتورز کره جنوبی مشخص می شود.
در صورتی که قرارداد این دو گروه خودروساز امضا شود می توان پیش بینی کرد که دیگر اکثر محصولات این برند کره ای در ایران مونتاژ می شود و نیاز بازار از طریق خطوط تولید داخلی تامین می شود. ولی مسئله اینجاست که آیا کیا در قرارداد جدید اجازه مونتاژ محصولات بروز خود را به سایپا می دهد؟ در قرارداد قبلی سایپا و کیا، سراتو به خط تولید این شرکت آمد که این روزها نسل جدید فیس لیفت شده آن در بازار جهانی به فروش می رسد و نسخه موجود در خط تولید سایپا از رده تولید رسمی خارج گردیده است. همچنین باید به این نکته دقت کرد که مشتریان ایرانی به امکانات ایمنی و رفاهی اهمیت زیادی می دهند و اگر قرار است که خودروهای جدید کیا در ایران مونتاژ شوند، حداقل در بحث ایمنی تکمیل ظاهر شوند. در حال حاضر کیا سراتو وارداتی قدیمی از نظر ایمنی و امکانات رفاهی نسبت به نسخه های مونتاژی قوی تر است.

زمان ارسال پست: ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۰:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

2 Responses to “قرارداد سایپا کیاهای جدید را به خط تولید می آورد؟”

  1. سامان گفت:

    هدف جارو کردن انبار خودروهای قدیمی کیا و مونتاژ بی کیفیت و گران آن در ایران است.
    وگرنه اگر فکر کردی که قرار سراتو ۲۰۱۸ مشابه نمونه های خارج از کشور با قیمت عادلانه به دست مشتری برسد، اشتباه کردی.
    اگر این طور بشه که کسی پراید اتوماتیک با آپشن چینی ( ساینا) را ۳۸ میلیون ۵۰۰ هزار تومان نمی خرد

  2. یاسین گفت:

    باز هم مثل پژو ۲۰۰۸ میخوان سانروف،صندلی چرم و خیلی از آپشن ها و امکانات ایمنی رو از خودرو حذف کنن بعد به قیمت همون خودروی وارداتی به مردم بندازن.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.