کارمانیا
مدیران خودرو

قدرت نمایی ب ام و سری۵ جدید

قدرت نمایی ب ام و سری5 جدید
در مراسم رونمایی از ب ام و سری۵ جدید اعلام شد که فروش این خودرو از شنبه این هفته آغاز می شود و قیمت ۵۰۰ تا ۵۶۰ میلیون تومان را دارد.
به گفته مدیران ارشد شرکت پرشیا خودرو تحویل سری۵ جدید به صورت یک ماهه بوده و احتمالا از اواسط ماه دیگر تردد این خودروها در جاده های کشور آغاز می شود. ب ام و سری۵ جدید با مدل ۵۳۰i در بازار ایران انجام می شود که به موتور دو لیتری تویین پاور با قدرت بیش از ۲۵۰ اسب بخار مجهز است.
چهارشنبه هفته گذشته طی مراسمی از جدیدترین اتاق سری ۵ ب ام و در پرشیاخودرو مرکزی رونمایی شد. این خودرو با مدل ۵۳۰i به بازار ایران می آید. پیشرانه دو لیتری تویین پاور ۲۵۲ اسب بخار با گشتاور ۳۵۰ نیوتون متر می تواند قدرت کافی را به گیربکس ۸ دنده اتوماتیک این خودرو لوکس وارد کند تا در صورت نیاز راننده بتواند از شتاب ۶٫۲ ثانیه ای ۵۳۰i بهره مند شود.
به گفته مدیران ارشد پرشیا خودرو نسخه ۵۰۰ میلیون تومانی این سدان از مدل پایه آن نیست و از نظر امکاناتی در سطح متوسط قرار دارد. مدل ۵۶۰ میلیون تومانی هم از امکانات سطح بالایی برخوردار است و می تواند به عنوان فولترین مدل به مشتریان عرضه شود.

زمان ارسال پست: ۰۳ تیر ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۲ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.