کارمانیا
مدیران خودرو

قاضی‌پور: مخالف خروج پراید از خط تولید هستم

قاضی‌پور: مخالف خروج پراید از خط تولید هستم
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: نباید پراید را از خط تولید خارج کرد من مخالف ۱۰۰درصد خروج پراید از خط تولید هستیم، اگر قرار است پراید از رده خارج شود باید یک جایگزین با قیمت پایین برای آن انتخاب شود.
نادر قاضی‌پور درخصوص بالا بودن قیمت تمام شده خودرو و راهکارهای تولید خودرو ارزان قیمت، اظهار داشت: قشر عظیمی از جامعه از کارمندان با حقوق پایین، کشاورزان و کارگران تشکیل می‌دهند که باید این دسته از جامعه نیز توان خرید خودرو را داشته باشند. به گزارش خانه ملت، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت به همه چیز یارانه می‌دهد اما در عرصه تولید خودرو نیازی به پرداخت یارانه دولت نیست و فقط باید خودروسازان طمع خود را کم کنند، گفت: خودرو ارزان قیمت نیازی به‌ شیشه بالابر برقی و چراغ‌های پرقدرت ندارد، نیازی وجود ندارد که خودروهای ارزان قیمت با سرعت ۲۰۰کیلومتر در ساعت حرکت کنند.
وی ادامه داد: باید خودروهای با امنیت بسیار بالا اما امکانات محدودتر نیز تولید کنیم تا اقشار کم‌درآمد جامعه نیز به‎توانند صاحب خودرو شوند.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه گفته می‌شود رعایت استانداردها باعث افزایش قیمت خودرو می‌شود، اظهار داشت: آیا استاندارد می‌گوید که شیشه‌های خودرو برقی باشد، استاندارد این موارد را نمی‌گوید، استاندارد و محیط زیست می‌گویند خودرو بنزین کم‌تر مصرف کند و لاستیک با کیفیت و ساییدگی کم در خودروها استفاده شود، خواسته‌های سازمان استاندارد برای حفظ جان انسان‌ها و خواسته‌های محیط‌ زیست حفظ طبیعت است.
قاضی‌پور با اشاره به اینکه با حفظ استاندارهای کیفی و محدود کردن امکانات رفاهی می‌تواند قیمت خودرو را کاهش داد، اضافه کرد: نباید پراید را از خط تولید خارج کرد من مخالف ۱۰۰درصد خروج پراید از خط تولید هستیم، اگر قرار است پراید از رده خارج شود باید یک جایگزین با قیمت پایین برای آن انتخاب شود، این‌ها بهانه‌ای برای افزایش قیمت پراید است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه پراید جایگزین پیکان شده و می‌تواند قطعات آن را در هر جایی به‌دست آورد، خاطرنشان کرد: من به عنوان عضو فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی با هرگونه افزایش قیمت خودروهای ارزان قیمت مخالف هستم و همه ایرانیان بایند صاحب خودرو شوند.

زمان ارسال پست: ۰۹ شهریور ۱۳۹۶ | ۱:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،

6 Responses to “قاضی‌پور: مخالف خروج پراید از خط تولید هستم”

 1. ابوالفضل گفت:

  بنده به شخصه کاملا به ایشون موافق هستم

 2. علی گفت:

  واقعا کاری ندارم بعضی افراد چه طور تایید صلاحیت میشن ولی مردم چه طوری به بعضی ها رای میدن؟
  به جای اینکه حقوق کارگران و مردم افزایش بدن میگن بزارین همین گاری ها رو سوار بشن تازه با امکانات کمتر این مسخره هست که درامد ۷۰ درصد ایرانی ها ۲۵ درصد میانگین درامد اروپایی ها است

 3. زوندا گفت:

  بنابر اظهارات خود سایپا این خودرو داره ضرر ۴ میبیونی برای هر دستگاه میده چه لزومی به تولید و صرف منابع ملی هست؟
  بعدم که جایگزین پراید ۲۱ میلیونی تیبا خواهد شد با کمی کاهش, قیمت
  اگه پراید ۱۵ میلیون بود حق با ایشون بود

 4. رضا گفت:

  در همین حد بگم خیلی بد بختیم.
  سطح تفکرات رو ببینید.
  تو سال ۲۰۱۷ هنوز به دنبال تولید پراید و عدم وجود هر نوع امکاناتیم.چراغ پرقدرت 😐 یا خوده خدا .کیفیت رو هم نگم بهتره که اینا بازیشونه .میبینیم روز به روز چه قدر بر کیفیت این تابوت های متحرک افزوده میشه.
  حتما همین ایشون گفته که ضبط و باند پراید رو بردارن.فردا هم میگن چراغ رو بردارن.پس فردا هم کیلیمتر شمار بعدشم بالابر شیشه بعدشم کله کنسول ماشین.
  به اقایون بگید با خروج پراید حقوقشون کم نمیشه و گاو های شیر ده بسیاری در این مملکت وجود دارد

 5. میثم گفت:

  در جواب آقای علی باید گفت
  .اتفاقأ این یک حرفشون کاملأ درسته.چونکه باید شرایط خرید خودرو برای قشر کم درآمد هم باید فراهم بشه.حالا تا جائیه که میتونی از وسایل رفاهیش کم بشه و به امنیت اضافه بشه٬در کل داشتن یک خودرو ایمن کم آپشن بهتر است از نداشن هیچ خودرویه.

 6. بنی گفت:

  شما خیلی خیلی اشتباه می کنی
  اولا کی گفته همههههه باید ماشین داشته باشن؟
  همینه که همه شهرای بزرگمون آلوده و شلوغه
  دوما به خاطر همین پراید لگن و امثالش کلی تعرفه گذاشتن برای واردات
  تعرفه ها رو بردارن قیمت خودرو با کیفیت مثل پیکانتو و … کم میشه

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.