کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

فورد دو مدل سبز به بازار چین عرضه می‌کند

فورد دو مدل سبز به بازار چین عرضه می‌کند
فورد موتور در راستای برنامه برقی سازی مدلهای تحت عرضه به چین، یک خودروی پلاگین هیبریدی در سال ۲۰۱۸ و ظرف پنج سال آینده یک خودروی شاسی بلند برقی به بزرگترین بازار خودروی جهان عرضه می‌کند.
به گزارش ایسنا این تصمیم بدنبال درخواست پکن از خودروسازان برای فروش بیشتر خودروهای برقی و همچنین اهداف اقتصاد سوخت سخت گیرانه و عرضه یارانه برای مدل‌های انرژی پاک در این کشور اتخاذ شده است.
مارک فیلدز، مدیرعامل فورد در بیانیه‌ای اظهار کرد: زمان برای گسترش عرضه مدل‌های برقی و سرمایه‌گذاری در چین کاملا مناسب است.
این خودروساز آمریکا که از طریق یک جوینت ونچر با شرکت “چونگ کینگ چانگان اتوموبیل” در چین خودرو تولید می‌کند، اعلام کرد قصد دارد ۷۰ درصد از خودروهای برند فورد که در چین فروخته می‌شوند را تا سال ۲۰۲۵ به صورت پلاگین هیبریدی، هیبریدی یا برقی عرضه کند.
بر اساس گزارش رویترز، فورد مدل “موندئو انرژی” که نخستین خودروی هیبریدی این شرکت است و با همکاری چانگان به صورت بومی تولید می‌شود را اوایل سال میلادی آینده عرضه خواهد کرد.

زمان ارسال پست: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.