کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

فعالیت ضعیف وبسایت انجمن خودروسازان

فعالیت ضعیف وبسایت انجمن خودروسازان
سایت رسمی انجمن خودروسازان، به عنوان یکی از منابع خبری و آماری مهم در صنعت خودرو کشور شناخته می شود.

اما در سال جاری شاهد آن هستیم که وبسایت رسمی انجمن خودروسازان ضعیف ظاهر شده و گاهی به عدم انتشار آمار اکتفا می کند. شاید این سایت رسمی آنچنان میزبان عموم مردم نباشد، ولی بسیاری از تحلیلگران بورس، اقتصاد و صنعت خودرو ماهانه با مراجعه به این سایت خط سیر صنعت خودرو کشور را رسد می کنند. اما تا به امروز، فعالیت این وبسایت به شکلی بوده که گاهی اطلاعات درست از آن منتشر نشده و اکثر بخش های آن به طور ناقص فعالیت می کنند.
در سال های گذشته شاهد آن بودیم که وبسایت انجمن خودروسازان در محدوده زمانی مشخص، آمار تولیدی دقیقی از وضعیت صنعت خودرو کشور به صورت ماهانه منتشر می کرد و رسانه ها هم با پرداختن به آن، تکلیف بسیاری از مشتریان را در خصوص محصولات داخلی روشن می کردند. اما امروز می بینیم که در روزهای پایانی بهمن ماه، انجمن خودروسازان ایران هنوز آمار تولید خودروها را در دی ماه سال جاری اعلام نکرده است. با اینکه همیشه باید آمار رسمی تولید خودرو از جانب دفتر نیرو صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صمت منتشر شود، اما همیشه وبسایت انجمن خودروسازان مرجع مهم و دقیقی برای اطلاع رسانی این گزارش ها است. حال در شرایطی می بینیم که آمار تولید خودروها در ۱۰ ماهه اول سال جاری توسط برخی رسانه ها منتشر شده و هنوز وبسایت انجمن خودروسازان نیز فایل مورد تایید را در سایت خود بارگزاری نکرده است.

گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ | ۷:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.