فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

فراکسیون حمایت از قطعه‌سازان کشور تشکیل شد

 فراکسیون حمایت از قطعه‌سازان کشور تشکیل شد

نایب رئیس فراکسیون حمایت از قطعه‌سازان مجلس، گفت: باتوجه به اهمیت موضوع در صنعت خودرو و شرایط خاص قطعه‌سازان و نیرو بر بودن صنعت حمایت لازم باید از این بخش باید صورت می‌گرفت و فراکسیون حمایت از قطعه‌سازان تشکیل شد.

به گزارش خانه ملت، سیدمهدی مقدسی در خصوص تشکیل فراکسیون، اظهارداشت: باتوجه به مشکلات ویژه‌ای که قطعه‌‍سازان خودرو در سراسر کشور داشتند و مسائل خود را به نمایندگان در مجلس شورای اسلامی منعکس کردند روز گذشته جمعی از نمایندگان درخواست تشکیل فراکسیون حمایت از قطعه سازان کردند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باتوجه به اهمیت موضوع در صنعت خودرو و شرایط خاص قطعه‌سازان و نیرو بر بودن صنعت حمایت لازم باید صورت می‌گرفت، گفت: نمایندگان درخواست تشکیل فراکسیون را داشتند که انتخابات هیات رئیسه ان برگزار شد.

بر اساس انتخابات برگزار شده آقای شهاب‌الدین بی مقدار به عنوان رئیس، سیدمهدی مقدسی نایب رئیس اول، خانم ناهید تاج‌الدین نایب رئیس دوم، خانم زهرا ساعی سخنگو و آقای حمید گرمابی به عنوان دبیر انتخاب شدند.

زمان ارسال پست: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.