کارمانیا
مدیران خودرو

فراخوان تویوتا کرولا توسط ایرتویا

فراخوان تویوتا کرولا توسط ایرتویا
شرکت ایرتویا به عنوان نماینده رسمی تویوتا ژاپن در ایران، به تازگی فراخوان این کمپانی را در خصوص بررسی سیستم ایربگ کرولاهای مدل ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ اعلام کرده است.
متن فراخوان به شرح زیر است:
احتراما به استحضار مشتریان محترم می رساند که پیرو فراخوان شرکت تویوتای ژاپن در خصوص تعویض بعضی از قطعات سیستم ایربگ (کیسه هوا) خودروهای تویوتا کرولا مدل های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ شرکت ایرتویا نمایندگی انحصاری تویوتای ژاپن در نظر دارد نسبت به اجرای این فراخوان به صورت رایگان اقدام نماید، لذا از مالکان محترم خودروهای مذکور درخواست می شود که با جستجوی شماره شاسی خود در فرم ذیل در صورتی که شامل طرح کمپین می باشند مابقی اطلاعات خود را تکمیل نموده و پس از ارسال فرم کارشناسان مربوطه در اسرع وقت نسبت به تعیین قرار ملاقات با آنها تماس حاصل خواهند نمود.
* با توجه به متن منتشر شده در سایت رسمی ایرتویا، مالکین خودروهای تویوتا کرولا می توانند به وبسایت این شرکت مراجعه کنند و شماره شاسی ۱۷ رقمی خودرو خود را در بخش مورد نظر وارد کنند. در صورتی که خودرو مورد نظر شامل فراخوان باشد، شرکت ایرتویا مراحل لازم برای رفع ایراد خودروهای مشخص شده را انجام می دهد.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.