فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

فراخوان بی‌سابقه خودروهای نیسان

فراخوان بی‌سابقه خودروهای نیسان
شرکت نیسان ژاپن برای بررسی قسمت های مختلف بیش از ۱.۲ میلیون خودرو فروخته شده در بازار ژاپن، فراخوان داد.

شرکت خودروساز نیسان ژاپن در یک اقدام بی سابقه، بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار خودرو این شرکت را که از اکتبر سال ۲۰۱۴ میلادی به بعد در بازار داخلی ژاپن فروخته شده است، فراخوان زد.

به گزارش مهر، در همین حال مقامات نیسان علت این فراخوان بی سابقه را، عدم بازبینی نهایی خودروها در ۶ کارخانه برای این تعداد خودرو اعلام کرده است. همچنین شرکت نیسان اعلام کرد، این فراخوان تاثیری بر روی خودروهای فروخته شده نیسان در آمریکا و سایر بازارهای خارج از ژاپن ندارد.
بر همین اساس، دولت ژاپن هفته گذشته به شرکت نیسان در مورد فرآیند بازبینی نامنسجم و بی نظم در این شرکت هشدار داده بود.

بر پایه این گزارش، شرکت نیسان اعلام کرد این فراخوان شامل خودروهای فروخته شده از اکتبر سال ۲۰۱۴ میلادی تا دسامبر سال جاری میلادی است و هزینه ای در حدود ۲۲۲ میلیون دلار برای بازبینی آنها برآورد می شود.
همچنین قرار است فرمان، پدال سرعت و ترمز این خودروها بررسی شود؛ ضمن اینکه نیسان اعلام کرد خودروهای تولید شده در داخل ژاپن، با خودروهای فروخته شده در بازارهای خارجی از استاندار متفاوتی برخوردار نیستند؛ اما در حال حاضر قصد فراخوان خودروهای فروخته شده در بازارهای خارجی را ندارد.

زمان ارسال پست: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ | ۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.