کارمانیا
مدیران خودرو

عبور تویوتا از مرز ۱۰ میلیون دستگاه خودروی هیبریدی

عبور تویوتا از مرز 10 میلیون دستگاه خودروی هیبریدی

میزان فروش خودروهای هیبریدی شرکت تویوتا از مرز ۱۰ میلیون دستگاه خودرو گذشت.
بر اساس اعلام شرکت تویوتا میزان فروش محصولات هیبریدی این شرکت در ماه آوریل ۲۰۱۶ در آستانه ی رسیدن به رقم ۹ میلیون دستگاه خودرو بود و در ۹ ماهه ی باقی مانده از سال ۲۰۱۶ یعنی از ماه آوریل تا آخر سال گذشته، این رقم نه تنها از مرز ۹ میلیون دستگاه گذشته بلکه در انتهای سال ۲۰۱۶ به ۱۰ میلیون دستگاه خودروی هیبریدی رسیده است.
تویوتا که تکنولوژی خودرو های هیبریدی را به عنوان کوتاه ترین و در دسترس ترین راه حل برای مقابله با آلودگی محیط زیست پیش روی خود می بیند، کماکان به پیشرفت های خود در زمینه ی تولید خودرو های هیبریدی ادامه خواهد داد و نوید تحقق این امر، که تا سال ۲۰۲۰ میلادی از تمامی مدل های خود ورژن هیبریدی آن را نیز تولید و در دسترس مشتریان و دوست داران محیط زیست قرار دهد، را داده است.
تویوتا همچنین در برنامه ریزی های خود، از هدف خود تا سال ۲۰۵۰ میلادی مبنی بر تولید محصولاتی دارای میزان آلودگی صفر درصد خبر می دهد.گفتنی است که مدل تویوتا پریوس در حال حاضر یکی از پرفروش ترین خودرو های هیبریدی دنیا به حساب می آید. این خودرو برای اولین بار در سال ۱۹۹۷ و با شعار « کمک به قرن ۲۱‌ ام» به بازار عرضه شد. در حال حاضر نسل چهارم آن در بیش از پنجاه کشور مختلف عرضه می‌شود.
منبع : خودرو کار

زمان ارسال پست: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۵:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.