کارمانیا
مدیران خودرو

طرح ترافیک خودروهای هیبریدی پولی شد

طرح ترافیک خودروهای هیبریدی پولی شد
تردد خودروهای هیبریدی در طرح ترافیک که در سال ۱۳۹۵ رایگان بود، در سال ۹۶ پولی شده است.
بر اساس تصمیم مسئولان شهرداری، تشویق استفاده از خودروهای هیبریدی در تهران کاهش یافته است.
بر اساس تصمیم قبلی مسئولان شهری تهران در سال ۹۵، خودروهای هیبریدی بدون خرید طرح ترافیک می‌توانستند در محدوده‌ی طرح ترافیک عبور و مرور کنند که این تصمیم برای سال ۹۶ تغییر کرده است.
به گزارش ایسکانیوز بر اساس نظر مسئولان شهرداری تهران، خودروهای هیبریدی در سال ۱۳۹۶ برای ورود به محدوده‌ی طرح ترافیک شهر تهران، می‌توانند به خرید مجوز طرح ترافیک با ۵۰ درصد تخفیف اقدام کنند. این ۵۰ درصد، مبلغی حدود ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.
البته بر اساس مندرجات در سایت درخواست مجوز طرح ترافیک، خودروهای هیبریدی برای این کار باید درخواست بدهند و منتظر تأیید نیز باشند.
بدین ترتیب نه‌تنها ورود خودروهای هیبریدی به محدوده‌ی طرح ترافیک دیگر رایگان نیست، بلکه عمومیت‌ آن نیز احتمالا برداشته شده است.

زمان ارسال پست: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

5 Responses to “طرح ترافیک خودروهای هیبریدی پولی شد”

 1. امیر گفت:

  کل دنیا مشوق های اقتصادی میدن اینجا اینم ورداشتن جای تاسفم داره

 2. ساسان گفت:

  جالبه …تا ديدن ماشين هيبريدي داره زياد ميشه امتيازاتش رو برداشتند

 3. ایمان گفت:

  بعد آقای شهردار انتظار کاهش آلودگی رو داره

 4. ایمان گفت:

  البته هنوز تا تعرفه گمرک مثل بقیه نشده به صرفه است به دلیل مصرف کم و ارزش خودرو که قیمت جهانیش ۲۰درصد گرانتر از بنزینیش هست و البته شتاب بهتر و آلودگی کمتر

 5. علی گفت:

  مثل اینکه مسئولان ما قصد ندارند تهران هوای پاکی داشته باشه،مشکل اینجاست که تا نوک بینی خودشان را بیشتر نمی بینند یا دوست ندارند ببينند.امان از مافیا که همه جا مامور دارن !

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.