کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

ضرورت جذب سرمایه‌گذاران خارجی در صنعت‌خودرو

ضرورت جذب سرمایه‌گذاران خارجی در صنعت‌خودرو
یک کارشناس صنعت خودرو گفت: بهبود فضای کسب و کار و در نتیجه جذب سرمایه‌گذاران خارجی مهمترین اولویت صنعت خودرو در سال جدید است.
حسن کریمی سنجری، اظهار کرد:‌ در سال ۱۳۹۶ بهتر است سیاست‌گذاران صنعت خودرو بر جذب سرمایه‌گذاران خارجی برای ایجاد خط تولید در ایران تمرکز کنند.
به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه باید قوانین به‌گونه‌ای اصلاح شود که سرمایه‌گذاران خارجی تشویق به سرمایه‌گذاری در ایران شوند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر خودروهای تولیدی بازار صادراتی چندانی ندارند که با جذب سرمایه‌گذاران خارجی این مشکل برطرف خواهد شد.
این کارشناس صنعت خودرو ادامه داد: سرمایه‌گذاران خارجی از یک سو نسبت به سرمایه‌گذاری در ایران اقدام کرده و از سوی دیگر با انتقال تکنولوژی زمینه را برای تولید خودروهای جدید با فن‌آوری بالا فراهم خواهند کرد.
وی افزود: در حال حاضر صنعت خودرو و قطعه ایران یک صنعت ارزبر است در حالی‌که با تولید خودروهای جدید و به‌روز با قیمت رقابتی در ایران زمینه برای صادرات این محصولات و ارزآوری صنعت خودرو فراهم خواهد شد.
کریمی سنجری با بیان اینکه در حال حاضر بهره‌وری صنعت خودروی ایران پایین است، تصریح کرد: جذب سرمایه‌گذاران خارجی افزایش بهره‌وری و رشد کیفی خودروهای تولیدی را به دنبال خواهد داشت.

زمان ارسال پست: ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۲:۲۹ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.