کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

شورلت از کانسپت FNR-X رونمایی کرد

شورلت از کانسپت FNR-X رونمایی کرد
کمپانی شورلت در نمایشگاه شانگهای چین از کانسپت FNR-X به عنوان یک خودروی قدرتمند و اسپرت رونمایی کرد. شورلت کانسپت FNR-X را یک اسپرت واقعی می‌داند و آن را با شعار “رویای نامحدود” رونمایی کرده است.
کانسپت FNR-X یک شاسی‌بلند ویژه است که تولید آن از سال ۲۰۱۸ و در کشور چین آغاز خواهد شد.
FNR-X از نظر کلاس و سگمنت در بین خودروهایی نظیر Captiva و Equinox قرار می‌گیرد.
به گزارش چرخان نام FNR مخفف Find New Roads؛ به معنی یافتن راه‌های جدید است و X یعنی یک شاسی‌بلند آمریکایی! نام FNR بدون استفاده از پسوند X تنها در سال ۲۰۱۵ شنیده شده است!
شورلت از کانسپت FNR-X رونمایی کرد
درب‌های FNR-X کاملا ویژه هستند و در محیط داخلی FNR-X تعداد زیادی نوار نوری قرمز رنگ استفاده شده است. شورلت می‌گوید که کانسپت FNR-X از سیستم چهار چرخ متحرک استفاده می‌کند و از ارائه توضیحات بیشتر درباره FNR-X خودداری کرده است؛ این به آن معناست که دقیقا مشخص نیست که چه پیشرانه‌ای برای FNR-X در نظر گرفته شده است. FNR-X قابلیت تنظیم ارتفاع خواهد داشت و احتمالا برای تولید آن دو پیشرانه ۱٫۵ لیتری و ۱٫۸ لیتری توربو طراحی خواهد شد و شورلت نسخه هیبریدی FNR-X را هم تولید خواهد کرد.
شورلت از کانسپت FNR-X رونمایی کرد
کانسپت FNR-X به چهار نمایشگر مجهز شده است. یکی از نمایشگرها برای نمایش اطلاعات خودرو، یکی برای سرگرمی سرنشینان، یکی برای نمایش اطلاعات تهویه مطبوع و یکی دیگر با کاربری ناشناخته در میان صندلی‌ها!
کانسپت FNR-X در مرکز طراحی جنرال‌موتورز در شانگهای طراحی شده است و این خبری خوشحال کننده برای چینی هاست. FNR-X ابتدا در کشور چین تولید و عرضه خواهد شد و احتمالا پس از موفقیت FNR-X ؛ جنرال‌موتورز به فکر صادرات آن خواهد بود.
شورلت از کانسپت FNR-X رونمایی کرد

زمان ارسال پست: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۹:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.