گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
رامک خودرو
ایرتویا
شماره گذاری خودروهای داخلی همچنان در کش و قوس

تحویل بی وای دی S6 به روز شد
با اینکه هفته گذشته به دستور هیئت وزیران و نامه رسمی نهاد ریاست جمهوری به امضا معاون اول ریاست جمهوری، قانون ممنوعیت شماره گذاری خودروهای تولید داخل با مصرف سوخت بیشتر از ۸٫۵ لیتر لغو شد و اعلام گشت که نیازی به اسقاط خودرو برای اخذ مجوز شماره گذاری این خودروها وجود ندارد، گویا شماره گذاری و راهنمایی و رانندگی هنوز همکاری لازم را در خصوص انجام روند شماره گذاری خودروها ندارند و مانند هفته گذشته از شماره گذاری خودروهای مشخص شده ممانعت می کنند.

به گفته برخی از شرکت های تولیدکننده خودرو، هنوز شماره گذاری برخی خودروهای مونتاژی با مصرف سوخت بیش از ۸٫۵ لیتر انجام نمی شود و آنچنان دستور هیئت وزیران اجرا نشده است. از طرفی پلیس هم پاسخ نمی دهد که چه مشکلی برای عدم شماره گذاری این خودروها وجود دارد، در حالی که دستور رسمی اعطای پلاک به آن ها داده شده و رونوشت نامه اسحاق جهانگیری به بالاترین نهادهای مربوط حکومتی ابلاغ شده است. با ابلاغ دستور شماره گذاری تمام خودروهای مونتاژ داخل، بسیاری در انتظار این بودند که از روز پنج شنبه هفته گذشته، نسخه های صفر کیلومتر مشتریان مزین به پلاک ملی شوند. اما این اتفاق هنوز رخ نداده و همچنان تعداد قابل توجهی از خریداران خودروهای صفر کیلومتر فاقد پلاک، در انتظار تایید واحد شماره گذاری هستند. در میان دعوا خودروسازها و مرکز شماره گذاری، تنها مشتریان هستند که در این میان متضرر شده اند و نمی توانند خودروهایی را که خریداری کردند، سوار شوند و پلاک رسمی را برایشان دریافت کنند.

زمان ارسال پست: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ | ۵:۵۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.